مجله اینترنتی روزانه

/

مجله اینترنتی روزانه

/

آموزش پیشگیری از اعتیاد برای سربازان و مربیان نظامی

[ ملی, دوره, اعلام, مخدر, مواد, فرهنگی, امور, مدیرکل, نارنجی‌ها, هومان, آنلاین, جم, نظامی جام, کند آموزش, موادمخدر, مبارزه, ستاد, نظامی, مربیان, سربازان, پیشگیری, ناز, ایران, خبر, زندگی, اعتیاد, صورت, تفریحی, آموزش, ستاد مبارزه با موادمخدر برگزار می كند آموزش پیشگیری از اعتیاد برای سربازان و مربیان نظامی جام جم آنلاین هومان نارنجی‌ها مدیركل امور فره, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


ستاد مبارزه با موادمخدر برگزار می کند
آموزش پیشگیری از اعتیاد برای سربازان و مربیان نظامی
جام جم آنلاین: هومان نارنجی ها مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد: دوره ملی آموزش پیشگیری از اعتیاد برای سربازان و مربیان نظامی این افراد برگزار می شود.
به گزارش ایسنا ، مدیرکل امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر در توضیح این خبر گفت: همچنین گنجانده شدن بروشورهای حاوی آموزش های پیشگیرنده از اعتیاد در دفترچه اعزام به خدمت سربازان در دست اجراست.

او افزود: علاوه بر این ، بسته های آموزشی نیز با هدف پیشگیری از اعتیاد برای سربازان و مربیان نظامی سربازان در حال آماده سازی است.

این مقام مسوول ستاد مبارزه با مواد مخدر در این باره یادآور شد: برگزاری این دوره آموزشی برای پیشگیری از اعتیاد سربازان و مربیان نظامی کشور با اهداف خاصی چون افزایش سطح آگاهی و شناخت این افراد نسبت به ماهیت مواد مخدر و عوارض آن ها صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی، موضوعاتی چون آموزش مهارت های زندگی اعم از حل مساله، تصمیم گیری درست، نه گفتن و مقاومت در برابر فشارهای غیرمنطقی و کنترل اضطراب و استرس در دستور کار است.

او برگزاری این دوره های آموزشی برای سربازان را در جلوگیری از گرایش آن ها به اعتیاد به عنوان یکی از گروه های در معرض خطر گرایش به مواد مخدر موثر و مفید دانست.

پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری