مجله اینترنتی روزانه

/

مجله اینترنتی روزانه

/

آتش نشانان 23 نفر را نجات دادند

[ شاهد, روز, شب, فارس, دادند به, شهروندان, جریان, آتش‌نشانان, ساعت, تهران, شهر, سطح, مختلف, آتش‌سوزی, شمار, آنلاین, جم, دادند جام, دادند, نجات, نفر, آتش‌نشانان‌, ناز, ایران, خودرو, بزرگ, حادثه, حوادث, تفریحی,   آتش‌نشانان‌ 23 نفر را نجات دادند جام جم آنلاین شمار آتش‌سوزی و حوادث مختلف دیگر در سطح شهر تهران در 24 ساعت گذشته 75 م, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


آتش نشانان 23 نفر را نجات دادند
جام جم آنلاین: شمار آتش سوزی و حوادث مختلف دیگر در سطح شهر تهران در 24 ساعت گذشته 75 مورد بود که آتش نشانان در جریان این حوادث 23 نفر از شهروندان را نجات دادند.
به گزارش فارس ، تهران بزرگ در شب و روز گذشته شاهد 75 حادثه ( 29 مورد آتش سوزی و 46 مورد حوادث مختلف ) بود که 871 آتش نشانان با استفاده از 282 دستگاه خودرو ایمنی و آتش نشانی 55 ساعت عملیات خاموش کردن آتش سوزی و امداد و نجات را انجام دادند.

در این مدت آتش نشانان عملیات امداد و نجات را در 9 حادثه رانندگی و یک حادثه چاه، انجام دادند و در 6 حادثه آسانسور، 2 حادثه نشت آب، 2 حادثه گرفتارشدن افراد در اماکن و 7 مورد گیر کردن حلقه انگشتری در انگشتان دست، خدمات ایمنی را به شهروندان ارائه کردند.

در شب و روز گذشته چند مورد آتش سوزی ناشی از اتصال برق از جمله چند واحد مسکونی و تجاری روی داد که آتش نشانان در کم ترین زمان ممکن به صحنه حادثه رسیدند و آتش سوزی ها را مهار و کاملاً خاموش کردند.

در جریان آتش سوزی ها و حوادث مختلف 24 ساعت گذشته یک نفر از شهروندان جان خود را از دست داد و 9 نفر نیز آسیب دیدند.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری