مجله اینترنتی روزانه

/

مجله اینترنتی روزانه

/

اعضای باند حرفه ای ناکام شدند

[ پلیس, قدمی, معامله, فردی, تومان, میلیارد, مبلغ, ملک, قصد, تهران, شمال, مسکونی, مجتمع, مالکیت, سند, جعل, ناكام, حرفه‌ای, باند, اعضای, ناز, ایران, آگهی, فروش, شدند, صورت, تفریحی, مردان, مرد, اعضای یك باند حرفه‌ای كه با جعل سند مالكیت یك مجتمع مسكونی در شمال تهران ، قصد داشتند این ملك را به مبلغ 5 میلیارد تومان با فردی معامله كنند, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


اعضای یک باند حرفه ای که با جعل سند مالکیت یک مجتمع مسکونی در شمال تهران ، قصد داشتند این ملک را به مبلغ 5 میلیارد تومان با فردی معامله کنند ، در یک قدمی معامله از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش جام جم ، چندی پیش گزارش مردمی در اختیار ماموران اداره 13 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت، مبنی بر این که 3 مرد با جعل سند مالکیت یک قطعه ملک در خیابان شریعتی تهران، قصد فروش آن را به مبلغ 5 میلیارد تومان دارند.

پس از این تماس، ماموران با هماهنگی قضایی با بازپرس شعبه 15 دادسرای ناحیه 6 تهران تحقیقات در این خصوص را آغاز کردند و صحت گفته های مرد تماس گیرنده، تایید شد.

در ادامه تحقیقات قضایی پلیسی معلوم شد مردان جاعل قصد دارند 21 اردیبهشت ماه، با مراجعه به یکی از محضرخانه های تهران، یک قطعه ملک را با مردی معامله کنند و آن را بفروشند.

به این ترتیب، محضرخانه ای که قرار بود معامله در آن صورت گیرد، در یکی از محله های تهران شناسایی شد و ماموران اداره 13 پلیس آگاهی تهران با عزیمت به این محل، موفق به دستگیری 4 مرد در محضرخانه شدند. با انتقال متهمان به نام های امیر، فریبرز، کیوان و محمد، آنها مورد بازجویی قرار گرفتند و به کلاهبرداری اعتراف کردند.

اعتراف به کلاهبرداری و جعل

یکی از متهمان در اظهاراتش به پلیس گفت: چندی پیش، با مراجعه به چند مشاور املاک، متوجه شدم مالک یک مجتمع آپارتمانی 8 واحدی در خارج از کشور به سر می برد.

با شناسایی این ملک، ماجرا را با دوستانم و یک جاعل حرفه ای به نام آرش در میان گذاشتم، بعد با همکاری آنها، سند مالکیت را جعل کردیم و با چاپ آگهی فروش آن، قصد معامله با مردی را داشتیم و قرار بود از فروش ملک 5 میلیارد تومان ، به دست آوریم و آن را میان اعضای باند تقسیم کنیم که لو رفتیم و دستگیر شدیم.

به دنبال اعتراف متهم ، دیگر همدستان وی هم مورد بازجویی قرار گرفتند و به همکاری با وی اعتراف کردند. تحقیقات پلیسی برای دستگیری آرش، جاعل حرفه ای که در رشته مهندسی تحصیل کرده بود ، تاکنون بی نتیجه مانده است.

بنابراین، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری