مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

مهمترین نقطه ضعف کاپرا

[ دنبال, افرادی, مناسبمیان, نسبتا, آفرود, قابلیت, مناسبش, قیمت, واسطه, شوداین, تولید, بهمن, دیفرانسیل, تک, نمونه, کابین, استمدل, چینی, خودروهای, محبوب, وانت, کاپرا, ضعف, نقطه, مهمترین, ایران, خودرو, گروه, مسافرت, وانت کاپرا یکی از محبوب ترین خودروهای چینی در ایران استمدل دو کابین کاپرا در نمونه های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل توسط گروه بهمن تولید می شودا, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

مهمترین نقطه ضعف کاپرا
وانت کاپرا یکی از محبوب ترین خودروهای چینی در ایران است.مدل دو کابین کاپرا در نمونه های تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل توسط گروه بهمن تولید می شود.این خودرو به واسطه قیمت مناسبش و قابلیت آفرود نسبتا مناسب،میان افرادی که دنبال یک خودروی آفرود با قیمت پایین می گردند،محبوب شده است.

طراحی ظاهری کاپرا ساده است و از سایر خودروهای چینی هماهنگ تر به نظر می رسد.استفاده بیش از حد از قطعات کرومی بی کیفیت در قسمت جلو،نمای این قسمت را نا مناسب ساخته است،ولی طراحی قسمت عقب به مراتب زیباتر است.

مهمترین نقطه ضعف کاپرا که مهم است این است که:،کابین و فضای داخلی آن است.کیفیت قطعات استفاده شده روی کنسول جلو و رودری ها بسیار پایین است.صندلی های سفت،در مسافرت های طولانی برای سرنشینان مشکل ساز می شوند.همچنین ارتفاع نامناسب صندلی ها باعث مختل شدن دید راننده نیز شده است.

طراحی کابین کاپرا هیچ نکته خاصی ندارد و بسیار ساده و کسل کننده است.در محل قرار گیری دکمه ها دقت زیادی به خرج داده نشده و بعضی از آن ها در مکانی نامناسب قرار گرفته اند. عایق کاری کابین چنگی به دل نمی زند.در سرعت های بالا در مناطق بیابانی خاک به داخل کابین نفوذ می کند و هنگام شستن خودرو،آب به داخل آن نفوذ می کند.ولی از نظر عایق صدا مناسب است و صدای موتور داخل کابین آزار دهنده نیست.