مجله اینترنتی روزانه

/

فناوری

/

20 سرویس کاربردی دیگر به سایت یاهو اضافه شد

[ Yahoo, My, الکترونیک, پست, باشند, دسترسی, امکانات, طریق, خدمات, دهنده, ارائه, مراجعه, نیازی, قابلیت, ویک, اینفورمیشن, فارس, اضافه, سایت, كاربردی, سرویس, کاربران, یاهو, به گزارش فارس به نقل از اینفورمیشن ویك، با اضافه شدن این قابلیت كاربران برای استفاده از این سرویس ها نیازی به مراجعه به سایت های ارائه دهنده این, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


به گزارش فارس به نقل از اینفورمیشن ویک، با اضافه شدن این قابلیت کاربران برای استفاده از این سرویس ها نیازی به مراجعه به سایت های ارائه دهنده این خدمات ندارند و می توانند از طریق یاهو به امکانات یاد شده دسترسی داشته باشند.
این قابلیت ها و امکانات از طریق سرویس های پست الکترونیک، My Yahoo ، Yahoo Connected TV و Zimbra دردسترس خواهند بود و کاربران می توانند نحوه استفاده از آنها را مشخص کنند.
به عنوان نمونه دسترسی به سرویس مالی – تجاری paypal ازطریق خدمات پست الکترونیک یاهو ممکن شده و کاربران می توانند تعاملات مالی خود را در حین استفاده از Yahoo Mail و بدون خروج از آن انجام دهند.
آنان همچنین می توانند با نصب برنامه کاربردی Picnik عکس های محبوب خود را به اشتراک بگذراند و با استفاده از برنامه کاربردی zumodrive که از طریق سایتی به همین نام هم در دسترس است، فایل های حجیم را به نامه های خود ضمیمه کنند.
قرار است در آینده تعداد این برنامه های کاربردی و سرویس های در دسترس از طریق یاهو افزایش یابد.