مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

مدل کاملا جدید و بی نظیر F 150 عکس

[ FX4, رود, آف, پکیج, نظر, متنوع, تریم, می‌کند, دنبال, فورد, مختلف, تریم‌های, ارائه, سنت, می‌رسد, 2014پاییز, اواخر, عکس, F150, نظیر, کاملا, شرکت, آمریکا, فروش, بهتر, جدید, مدل, F150 در اواخر سال 2014پاییز 1393 به فروش می‌رسد این مدل سنت ارائه تریم‌های مختلف فورد را دنبال می‌کند؛ 5 تریم متنوع برای F150 مدل کاملا جدید و ب, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

مدل کاملا جدید و بی نظیر F-150 (عکس)
F-150 در اواخر سال 2014/پاییز 1393 به فروش می رسد. این مدل سنت ارائه تریم های مختلف فورد را دنبال می کند؛ 5 تریم متنوع برای F-150 در نظر گرفته شده است. پکیج آف رود FX4 به اکثر مدل های چهار چرخ محرک جفت می شود.

کمپانی فورد مدل کاملا جدید F-150 را معرفی می کند که بازسازی محبوبترین تراک آمریکایی ها است. در حقیقت F-150 جدید جانسختترین، هوشمندترین و تواناترین مدل از F-150 است که تا به حال ساخته شده و استانداردهای تراک های آینده را تعیین می کند. توانایی و راندمان F-150 جدید در اثر استفاده از مواد پیشرفته به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. در نتیجه قابلیت های آن ارتقا یافته و سواری و بکسل بهتری ارائه می کند. همچنین بدنه آن در برابر خوردگی مقاوم تر شده است. مدل کاملا جدید و بی نظیر F-150 (عکس) از مدت ها پیش سرسختی F-150 شهره خاص و عام بوده، اما حالا هوشمندی آن هم زبانزد همه خواهد شد. به گفته مدیر عامل کمپانی، F-150 تعریف آن ها از تراک های آینده فورد است و برنامه های کمپانی را برای ساخت تراک هایی با کیفیت برتر، مصرف سوخت بهینه، امنیت بالا، طراحی هوشمند و ارزش بالا در برابر هزینه نشان می دهد.

F-150 جزئی از تراک های سری F فورد است. این سری برای 37 سال متوالی پرفروش ترین تراک آمریکا و 32 سال پرفروش ترین خودروی این شرکت بوده است.

مدل کاملا جدید و بی نظیر F-150 (عکس) برای طراحی اصول پایه F-150 مهندسین فورد برخی از ویژگی های بارز آن را ارتقا داده اند. بسیاری از مواد به کار گرفته شده در F-150 و خصوصیات آن برای اولین بار در یک مدل تراک به چشم می خورند. استفاده از آن ها موجب مقاومت بالا و کاهش وزن نیز شده است. کاهش وزن 317 کیلوگرمی آن باعث شده به سواری ، حمل بار، بکسل، شتاب گیری، توقف و مصرف سوخت بهتر دست یابد.

قبل از آن که F-150 به فروش برسد، طی آزمایش های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد. حمل اجسام سنگین در دره های بیابانی و کوه ها و قرارگیری در دمای 30 درجه زیر صفر تا 50 درجه سانتی گراد از جمله این آزمایش ها اس. مشتریانی که از F-150 در امور ساخت و ساز، خدمات و معدن استفاده کرده اند، از مقاومت بالای صندوق بار آن اطمینان حاصل کرده اند. این تراک همین طور در مسابقات آف رود Baja 1000 شرکت داده شد و 1421 کیلومتر دشوار را پشت سر گذاشت؛ کاری که بسیاری از تراک های دیگر که با هدف شرکت در مسابقات آف رود ساخته شده بودند نتوانستد انجام دهند.

مدل کاملا جدید و بی نظیر F-150 (عکس) از امکاناتی که سبب هوشمندی هر چه تمام F-150 را فراهم آورده اند می توان به دوربین دید 360 درجه، چراغ های ال.ای.دی جلو و عقب، کنترل از راه دور درب صندوق بار، خروجی های برق قدرت بالا درون کابین ، چراغ های ال.ای.دی روی آینه بغل ها، جاپای نسل بعد درب صندوق بار، نمایش گرهای درون کابین، فضای بار زیر صندوق عقب و چراغ های ال.ای.دی در دیواره های صندوق بار اشاره کرد. فناوری استارت/استاپ به صرفه جویی در مصرف سوخت آن کمک می کند. مدل کاملا جدید و بی نظیر F-150 (عکس)