مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب جالب و خواندنی

/

فرزندان بولاک مادر ما خود شیطان است بازیگر فیلم تصمیم

[ جسی, چندلر, نامهای, بازیگر, درس, مادرشان, معتقدند, ساندرا, خوانده, فرزند, تصمیم, استبازیگر, مادر, بولاک, فرزندان, شیطان, ناز, ایران, کسی, خدا, پول, فیلم, سلامتی, بازی, تفریحی,   فرزند خوانده های ساندرا بولاک معتقدند مادرشان حتی شیطان را درس می دهد بازیگر فیلم تصمیم که سه فرزند خوانده به نامهای چن فرزندان بولاک: مادر ما, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


فرزندان بولاک: مادر ما خود شیطان است(بازیگر فیلم تصمیم)

فرزند خوانده های ساندرا بولاک معتقدند مادرشان حتی شیطان را درس می دهد. بازیگر فیلم " تصمیم" که سه فرزند خوانده به نامهای چندلر، جسی و سانی دارد می گوید هر روقت کسی در خیابان از آنها می پرسد: آیا او (بولاک) مادرتان است، آنها جواب میدهند نه او خود شیطان است.


او می گوید آنها در سن بلوغ هستند و من امیدوارم این قضیه با اتمام سن بلوغ، کمتر شود اما خب خیلی هم نمی توان به این قضیه امیدوار بود.
گاهی اوقات با حضور آنها، احساس عدم امنیت می کنم. ولی خدا را شکر، بعضی وقت ها آنها از من می ترسند.
او همچنین درباره رژیمهای غذایی که از آنها پیروی می کند، گفت من وقتی وقتی مشغول بازی در فیلمی هستم، در رژیم هستم. چون پول می گیرم و باید مواظب خودم باشم . اما سایر اوقات اصلا اینطور نیست. سلامتی برای من مهمتر است. به محض اینکه فیلمبرداری فیلمی تمام می شود، آنقدر دونات میخورم که مریض می شوم.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری