مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب جالب و خواندنی

/

هتل حیوانات و رونق گردشگری

[ مختلف, مناطق, صنعت, روزهایی, ایسنا, شود به, اقتصاد, موجب, مساله, امیدوارند, مقامات, یافته, افزایش, محسوسی, به‌شکل, کوچک, شهر, گردشگران, شهرهای, راه‌اندازی, رونق, هتل, ناز, ایران, حیوانات, دلار, شرکت, آمریکا, گردشگری, تفریحی, با راه‌اندازی هتل حیوانات در یكی از شهرهای آمریكا، تعداد گردشگران این شهر كوچك به‌شكل محسوسی افزایش یافته است و مقامات امیدوارند این مس, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


با راه اندازی هتل حیوانات در یکی از شهرهای آمریکا، تعداد گردشگران این شهر کوچک به شکل محسوسی افزایش یافته است و مقامات امیدوارند این مساله موجب رونق اقتصاد این شهر شود.
به گزارش ایسنا، در روزهایی که صنعت گردشگری در مناطق مختلف آمریکا در شرایط بسیار بدی است و در برخی مناطق، تعداد گردشگران 70 درصد کاهش یافته است، مدتی پیش مقامات شهر اوهارا (Ohara) با راه اندازی هتلی تحت عنوان «هتل حیوانات» در نزدیکی فرودگاه بین المللی این شهر، اقدام به راه اندازی مکان ویژه نگهداری حیوانات خانگی کردند تا به این وسیله، گردشگران را جذب کنند.

این هتل با هدف جذب گردشگران و هم چنین نگهداری حیوانات گردشگران در زمان گردش آن ها در شهر راه اندازی شده و تأثیر محسوسی در جذب گردشگران به شهر اوهارا داشته است.

این هتل 25هزار فوت مربع مساحت دارد و هزینه نگهداری برای هر سگ در اتاق ویژه آن، 47 دلار و در اتاق عمومی بین 25 تا 32 دلار است که با استقبال زیاد گردشگران مواجه شده است.

از آنجا که اجرای این پروژه در شهر اوهارا در جذب گردشگران به این شهر بسیار مؤثر بوده، شرکت مجری این طرح، سفارش های زیادی را برای احداث هتل های حیوانات خانگی در دیگر شهرهای آمریکا گرفته است.

پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری