مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب جالب و خواندنی

/

مرد با 153 بار سابقه زندان رکورد دار

[ نشان, خاطر, شود این, رکوردهای, کتاب, رکوردار, توانست, زندان, دلیل, انگلستان, پورتموس, اهل, ساله, بالدوین, پال, دار, زندانركورد, سابقه, 153, دنیا, جهان, جدید, گینس, رکورد, مرد, مشهور,   پال بالدوین یك مرد 49 ساله اهل پورتموس در انگلستان است كه به دلیل این كه 153 بار به زندان افتاده است، توانس مرد با 153 بار سابقه زندان(ركورد دا, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


مرد با 153 بار سابقه زندان(رکورد دار) «پال بالدوین» یک مرد 49 ساله اهل «پورتموس» در انگلستان است که به دلیل این که 153 بار به زندان افتاده است، توانست رکوردار کتاب رکوردهای گینس شود.

این مرد 49 ساله خاطر نشان کرد: من برای آن که به این رکورد که برای اولین بار در جهان به ثبت می رسد، دست پیدا کنم، هر بار از شگرد جدیدی برای دستگیر شدن توسط پلیس انگلستان استفاده می کردم.

وی یادآور شد: اولین بار که به جرم سرقت تنها 500 پوند توسط ماموران پلیس انگلستان دستگیر شدم، این ایده به ذهنم خطور کرد که از این طریق رکوردی جدید به نام خود در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برسانم..

آخرین بار یا برای یکصد و پنجاه و سومین دستگیریم آنقدر مشروبات الکلی مصرف کردم که در حالت مستی اقدام به رانندگی و کوبیدن خودروی خود به دیوار یکی از ساختمان های مشهور منطقه «نیوهمپشایر» کرده و در آخر توسط پلیس دستگیر شدم.

گفته می شود، نمایندگان کتاب رکوردهای گینس نام این مرد را به دلیل آن که برای اولین بار در دنیا 153 بار به زندان افتاده است، در این کتاب به ثبت رسید.