مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب جالب و خواندنی

/

بزرگترین خرچنگ جهان صید شد

[ بودن, سنگین, دلیل, می‌شود, تورش, بزرگی, متوجه, ناگهان, تور, شیوه, آموختن, حین, 17ساله, راجینگ, جیان, صید, خرچنگ, ناز, ایران, دنیا, دلار, شرکت, ماهی, جهان, بزرگترین, بزرگ, رکورد, زیباترین, دختر, شکار, جیان راجینگ 17ساله  در حین آموختن شیوه صید ماهی با تور، ناگهان متوجه گرفتار شدن ماهی بزرگی به تورش می‌شود و به دلیل سنگین بودن تور با بزرگترین خر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


بزرگترین خرچنگ جهان صید شد جیان راجینگ 17ساله در حین آموختن شیوه صید ماهی با تور، ناگهان متوجه گرفتار شدن ماهی بزرگی به تورش می شود و به دلیل سنگین بودن تور با کمک مربی و همکلاسی هایش خرچنگی به طول یک متر و 23 سانتیمتر شکار می کند.

این لبستر بزرگ 160کیلوگرم وزن دارد و با داشتن رنگ قرمز تیره یکی از زیباترین خرچنگهای عظیم الجثه است که تاکنون صید شده است.

این دختر جوان دو روز پیش از ارتقا رکورد صید بزرگ ترین خرچنگهای دنیا به همراه همکلاسیهایش در یکی از جزیره های دور افتاده فیلیپین در تور دریایی آسنا شرکت کرده بود تا شیوه صید با تور های فلزی را فرا بگیرد.

جیان توانسته خرچنگ شکار کرده اش را به مرکز نگهداری از آبزیان فیلیپین به قیمت ده هزار دلار بفروشد و یک شبه پول دار شود. پایگاه فرهنگی هنری ویکی کوکری