مجله اینترنتی روزانه

/

تاریخ و آثار تاریخی

/

زنی که می خواست نسل مردان را از روی زمین بردارد

[ کودکی, دربار, ارشد, افسران, یافت پدرش, چین, میلاد, قرن, نیمه, ملکه‌ی, رحم‌ترین, قدرت, پر, سفاک, لو, امپراتریس, بردارد, زمین, نسل, می‌خواست, شرکت, تولد, زیبا, بزرگترین, شدند, تاریخ, خانه, زیبایی, مردان, زنان, امپراتریس لو، سفاک ترین، پر قدرت ترین، بی رحم‌ترین و بزرگترین ملکه‌ی تاریخ در نیمه دوم قرن ششم بعد از میلاد در چین تولد یافت زنی که می‌خواست نسل, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

زنی که می خواست نسل مردان را از روی زمین بردارد
امپراتریس لو، سفاک ترین، پر قدرت ترین، بی رحم ترین و بزرگترین ملکه ی تاریخ در نیمه دوم قرن ششم بعد از میلاد در چین تولد یافت…. زنی که می خواست نسل مردان را از روی زمین بردارد پدرش یکی از افسران ارشد دربار چین بود. او در کودکی بسیار زیبا بود و هنگامیکه به سن 14 سالگی رسید، زیبایی اش به حدی رسید که دیگر نمی توانست آزادانه به میان مردم رفت و آمد کند و بخاطر همین بیشتر وقتها در خانه می ماند. روزی به همراه پدرش در یک جشن درباری شرکت کرد و امپراتور چین همینکه چشمش به او افتاد،ا ز پدر لو خواست تا او را به کاخ آورد. زنی که می خواست نسل مردان را از روی زمین بردارد پدر لو دستور امپراتور را اجرا کرد و از فردا لو جزو زنان امپراتور در آمد. اختلاف سنی بین لو و امپراتور باعث شد تا لوی زیبا و جوان به یک افسر جوان و زیبا دل ببندد ولی این افسر به او خیانت کرد و همین امر باعث شد که لو بیمار شود.

همینکه لو از بستر بیماری برخاست، قسم خورد که نسل مردان را از روی زمین بردارد و به دنبال این تصمیم افراد خانواده ی امپراتوری تانگ یکی پس از دیگری به طرز مرموزی کشته شدند و سرانجام در 25 سالگی قدرت را در دست گرفت و ده هزار نفر از ایل و تبار تانگ را در سرتاسر خاک چین به هلاکت رسانید و خود سر سلسله ی خاندان سلطنتی لو شد.

زنی که می خواست نسل مردان را از روی زمین بردارد او دستور داد تا شکنجه خانه های مخصوصی بسازند که در آنها پر زجرترین شنکنجه های تاریخ را در مورد مردم بی گناه به اجرا می گذاردند.

لو تا 80 سالگی از اقدام به هر جنایت و عمل خطایی، اجتناب نکرد و در این زمان بود که از اعمال خود پشیمان شد و تمام زندانیان را آزاد کرد و از بینوایان دستگیری کرد و پس از دو سال یعنی در سن 82 سالگی در حالیکه تنها آرزویش این بود که مردم از گناهانش بگذرند، درگذشت.