مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب جالب و خواندنی

/

انگشتر نامزدی الماس در دل گوزن شکار شده

[ کارولین, ساله, گاردینر, کرد آنتونی, پیدا, گم, هدیه, نامزدیش, روز, نشانش, شکم, حین, همسرش, همراه, انگلیسی, شکارچی, شكار, گوزن, دل, الماس, نامزدی, انگشتر, ناز, ایران, حیوان, دلار, زیبا, شکار, شکارچی انگلیسی به همراه همسرش در حین شکار، از شکم گوزن شکار شده انگشتر الماس نشانش را که روز نامزدیش از همسرش هدیه گرفته و چند روز بعد گم کرد, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


شکارچی انگلیسی به همراه همسرش در حین شکار، از شکم گوزن شکار شده انگشتر الماس نشانش را که روز نامزدیش از همسرش هدیه گرفته و چند روز بعد گم کرده بود، پیدا کرد.

آنتونی گاردینر 29 ساله و کارولین 26 ساله در حین بالا رفتن از کوه های جنگل نیوزلند با یک گوزن نر زیبا روبرو می شوند و بی درنگ حیوان زیبا را شکار می کنند.

زمانیکه آنتونی در حال کندن پوست زیبای این گوزن بوده صدای افتادن شیئی را بر روی زمین می شنود و کارولین متوجه می شود که شیئ درخشان افتاده بر روی زمین همان انگشتر نامزدیشان است که آنتونی سالها پیش در همین منطقه گم کرده بوده است..

الماس این انگشتر 5هزار دلار ارزش دارد و دو هفته پس از نامزدی آنتونی و کارولین گم شده بوده و پس از سال ها زمانیکه این زوج در حال پدر و مادر شدن هستند پیدا شده است.

پایگاه فرهنگی هنری ویکی کوکری