مجله اینترنتی روزانه

/

سبک زندگی

/

فرزند دختر می خواهید یا پسر

[ می‌دهند, ترجیح, قصد, زنانی, دریافته‌اند, پژوهش, هلند, ماستریچ, محققان, ایسنا, کنید به, بینی, کودکتان, جنسیت, مناسب, تغذیه ای, داشتن, دانید, آیا, پسر, خواهید, فرزند, روزنامه, ماهی, بارداری, دانشگاه, زن, دختر, کودک, علمی, آیا می دانید با داشتن تغذیه ای مناسب می توانید جنسیت کودکتان را پیش بینی کنید به گزارش ایسنا، محققان دانشگاه ماستریچ در هلند در این پژوهش دری, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

فرزند دختر می خواهید یا پسر؟
آیا می دانید با داشتن تغذیه ای مناسب می توانید جنسیت کودکتان را پیش بینی کنید. به گزارش ایسنا، محققان دانشگاه ماستریچ در هلند در این پژوهش دریافته اند: زنانی که قصد بارداری دارند و ترجیح می دهند فرزندشان دختر باشد باید مصرف مواد غذایی غنی از سدیم و پتاسیم مثل زیتون ها، ماهی دودی، پنیر آبی، سیب زمینی، گوشتهای فرآوری شده، نان و پاستا را کاهش داده و در عوض روی مواد غذایی غنی از کلسیم و منزیم متمرکز شوند.

به گزارش روزنامه دیلی میل، مواد غذایی حاوی مقادیر بالای کلسیم شامل ماست، پنیر سفت، ماهی آزاد کنسروی، اسفناج، بادام، جو، کلم بروکلی و پرتقال هستند. همچنین حبوبات مثل لوبیا و غلات سبوس دار حاوی مقادیر زیادی منیزیم هستند.

این محققان تاکید کردند که رژیم غذایی پدر هیچ تاثیری روی جنسیت کودک ندارد.
پژوهشگران در این تحقیق 5 ساله 172 زن اروپای غربی از 23 ساله تا 42 ساله را تحت مطالعه و بررسی قرار دادند و به این نتایج علمی دست یافته اند.