مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب خنده دار و طنز

/

عجیب ترین و خنده دارترین تماسها با پلیس

[ ۹۱۱, شماره, می‌دانید, همینطور, بگیریم, تماس, مواقعی, می‌دونیم, ۱۱۰, هممون, دیگه, خوب, پلیس, تماسها, خنده‌دارترین, عجیب‌ترین, پول, اتومبیل, ماشین, آمریکا, خبر, خانه, اتفاق, سرگرمی, عجیب, مرد, زن, پسر, بچه, جالب, خوب الان دیگه هممون با پلیس ۱۱۰ آشنا هستیم و می‌دونیم که چه مواقعی باید با پلیس ۱۱۰ تماس بگیریم و همینطور می‌دانید که شماره تماس پلیس, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

عجیب ترین و خنده دارترین تماسها با پلیس!
خوب الان دیگه هممون با پلیس 110 آشنا هستیم و می دونیم که چه مواقعی باید با پلیس 110 تماس بگیریم. و همینطور می دانید که شماره تماس پلیس در آمریکا 911 است. اما حتما اگه پای صحبت یکی از کارکنان پلیس 110 یا 911 بشینید خاطرات جالبی از تماس همشهریها دارند که برای شما تعریف کنند. در ادامه چند مورد از این تماس های خنده دار با پلیس 911 را خواهیم آورد.

الو !من زندانی شده ام!
زنی اهل فلوریدا بعلت اینکه داخل اتومبیلش زندانی و محبوس شد با 911 تماس گرفت! بعدا مشخص شد که فقط کافی بود قفل را بصورت دستی فعال کند تا درهای ماشین باز شود . این زن که هویت او ناشناس است، اتومبیل خود را در پارکینگ فروشگاهی در کیسیمی پارک کرده بود . بعد در تماس تلفنی خود، هراسان گفته بود:” ماشینم روشن نمیشود. من داخل ماشین گیر افتاده ام! هیچ یک از قطعات ماشینم کار نمی کند . داخل ماشین بشدت گرم است و حالت خفگی به من دست داده است.” اپراتور به او گفت که چگونه بطور دستی قفل ماشین را باز کند و زن پس از انجام آن، توانست به راحتی و به سلامت از اتومبیلش خارج شود!

الو!حوصله ام سر رفته است!
جان تریپ لت 45 ساله که مردی بیکار و تنها بود، به جرم مزاحمت تلفنی برای 911 متهم شناخته شده است . او بیش از 27 هزار مرتبه با 911 تماس گرفته بود. به گفته پلیس، او برای فرار از تنهایی و پیدا کردن فردی برای سرگرمی، در طول روز، گاهی بیشتر از صد مرتبه تماس میگرفت. همچنین از پشت تلفن سرو صدایی عجیب و غریب از خود ایجاد میکرد. سر انجام پلیس از طریق رد یابی تلفن همراه او، موفق به دستگیری جان شد. جان بابت آن از پلیس عذر خواهی کرد وگفت چون وقت آزاد زیادی داشته، اقدام به آن عمل کرده است. حالا او به پرداخت جریمه ای 1000 دلاری و یا شش ماه زندان محکوم شده است.

الو! من ناگت مرغ می خواهم!
زنی اهل فلوریدا از اینکه شعبه مک دونالد محل، نمی توانست ناگت مرغ به او تحویل دهد و بشدت عصبانی شده بود، سه بار با 911 تماس گرفت و وضعیت اضطراری خود را گزارش داد. این زن 27 ساله که لاتریزا گودمن نام دارد با پلیس تماس گرفت تا از متصدی صندوق مک دونالد شکایت کند،چون حاضر نبود پول او را پس بدهد. گود من گفته بود: ” این یک وضعیت اظطراری است اگر میدانستم که ناگت مرغ ندارد، پول نمی دادم. حالا به جای ناگت مرغ، میخواهند دابل برگر به من بدهند، ولی من دابل برگر دوست ندارم!” او به جرم ایجاد مزاحمت برای پلیس، دستگیر شد.

الو! تلویزیون را خاموش کنید!
یک زن آلمانی خانه دار خشمگین با پلیس تماس گرفت، چون همسرش دست از تماشای تلویزیون بر نمی داشت! این زن 44 ساله با 911 تماس گرفت و با صدایی محزون و گرفته، یک وضعیت اظطراری را در خانه اش گزارش داد.ولی وقتی پلیس به آنجا رسید، زن در خانه راه می رفت و شوهر46 ساله اش، مقابل تلویزیون نشسته و فیلمی را تماشا می کرد. پلیس نتوانست به زن کمک کند، ولی او را نزد مشاور فرستاد تا شاید مشکلش از آن طریق حل شود.

الو، نمی توانم مسئله ریاضی ام را حل کنم!
پسر بچه ای به نام جانی، وقتی نتوانست تکلیف ریاضی اش را در خانه حل کند، با پلیس تماس گرفت و درخواست کمک کرد. جالب اینکه، متصدی تلفن به پسر بچه در حل مشکل ریاضی کمک کرد!

الو ! میگوم کم است!
زنی با پلیس تماس گرفت تا گزارش دهد که داخل غذایی که در رستوران سفارش داده، به اندازه دلخواه او میگو یافت نمیشود! این مشتری عصبانی به پلیس گفت: ” همین حالا یک مامور پلیس را به اینجا بفرستید تا ببیند که در این رستوران چه خبر است. داخل غذای من به اندازه کافی میگو پیدا نمی شود!” وقتی روز بعد مامور پلیس به سراغ زن آمد، او به شدت دلخور شد. به گفته کارکنان رستوران زن حتی منکر پس گرفتن پولش شده و به قصد شکایت با پلیس تماس گرفته بود. به گفته آشپز رستوران غذای سفارشی زن هیچ مشکلی نداشت.

الو! یک سرقت مسلحانه!
مردی اهل ساروسونا که ماموران پلیس قصد دستگیر کردنش را داشتند، از طریق تماس دروغین با 911 قصد داشت ماموران را گمراه کند. پلیس در تعقیب اتومبیل مردی 28 ساله بود تا به او دستور ایست دهد که تماسی از 911 دریافت کردند، مبنی بر انکه چند خانه آن طرف تر، سرقت مسلحانه ای اتفاق افتاده استو در ابتدا بنظر میرسید نقشه فریبکارانه مرد گرفته، چون ماموران دست از تعقیب او کشیدند ولی تعدادی دیگری مامور به تعقیب آمدند و در محوطه پارکینگ ، اسلحه ای داخل اتومبیل او پیدا کردند. مرد به جرم حمل غیر مجاز اسلحه دستگیر شد و پس از آن مشخص گشت که او با تلفن همراهش با 911 تماس گرفته تا ماموران را فریب دهد و از محل دور کند!