مجله اینترنتی روزانه

/

تصاویر

/

شهری که به طور غریبی از زیر خاک بیرون آمد عکس

[ یک شهر 3600 ساله در ترکیه که هزاران سال قبل مدفون شده بود، از دل خاک بیرون آمد که این عمل به طرز عجیبی همه را متعجب و وحشت زده ساختدر جریان کاوش, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

شهری که به طور غریبی از زیر خاک بیرون آمد (عکس)
یک شهر 3600 ساله در ترکیه که هزاران سال قبل مدفون شده بود، از دل خاک بیرون آمد که این عمل به طرز عجیبی همه را متعجب و وحشت زده ساخت.در جریان کاوش های یک تیم بین المللی از باستان شناسان در بقایای شهر تاریخی «لاسوس»، بخشی از آمفی تئاتر این شهر که هزاران سال قبل زیر خاکسترهای آتشفشانی مدفون شده بود از دل خاک بیرون آمد. شهری که به طور غریبی از زیر خاک بیرون آمد (عکس)
این شهر تاریخی که در سواحل ترکیه در دریای اژه واقع شده است، یکی از شاهکارهای معماری دوران کهن بوده و تا کنون بخشی از آمفی تئاتر آن به همراه تونل های زیر این بنا که محلی برای وارد شدن سربازان و حیوانات بوده است، کشف شده اند. بر اساس بررسی های باستان شناسان، ساکنان شهر لاسوس بخشی از مردمان تمدن ناشناخته «مینوآن» بوده اند که مردمان آن در هزاران سال قبل از بخش هایی از آن ترکیه، یونان و ایتالیا فعلی زندگی می کرده اند. آنها همچنین با سواحل مردمان سواحل مدیترانه ای یونان و ایتالیا فعلی و به ویژه جزیره زیبای سانتورینی یونان در ارتباط گسترده تجاری بوده اند.پروژه کاوش برای کشف دیگر آثار تاریخی احتمالی در بقایای شهر لاسوس همچنان ادامه دارد.