مجله اینترنتی روزانه

/

فناوری

/

نجات CD خش دار با خمیردندان

[  یا DVD مورد علاقه شما دیگر كار نمی‌كند دستگاه صدای عجیبی از خود می‌دهد و یا مدت زیادی طول می‌كشد تا بتواند محتویات داخل آن, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


یا DVD مورد علاقه شما دیگر کار نمی کند؟ دستگاه صدای عجیبی از خود می دهد و یا مدت زیادی طول می کشد تا بتواند محتویات داخل آن را اجرا کند؟ یا ممکن است در سطح زیرین خش های زیادی مشاهده شود؟ در این حالت چاره چیست؟ آیا باید از خیر استفاده مجدد از CD یا DVD خود بگذرید یا راه بهتری نیز وجود دارد؟ در این ترفند قصد داریم با استفاده از یک روش جالب ، CD خش دار خود را نجات دهیم و آن را مجددأ قابل استفاده نماییم.

راه حل: برای پولیش کردن تنها به خمیردندان و یک دستمال نرم احتیاج دارید کمی خمیردندان را روی دستمال و یا پارچه پخش کنید و سپس در حالت دایره ای صفحه خش دار را با دستمال پولیش کنید. باید تنها پس از چند حرکت بتوانید شاهد اولین نتایج باشید. هنگامی که خش ها از بین رفتند، CD را با آب بشورید و آنرا با دستمال یا پارچه ای که بدون کرک باشد پاک و خشک کنید.

کپی اضافی: اگر CD شما دوباره اجرا شد، بهتر است سریعا یک backup آز آن تهیه کنید. اگر دارای یک Audio CD و یا فیلم DVD می باشید برای کپی کردن از برنامه مورد نظر خودتان استفاده کنید. برای سی دی و یا دی وی دی های فایلی، به شما نرم افزار Tool unstoppable Coper را معرفی می کنیم. این نرم افزار را می توانید در سایت زیر دانلود کنید:
www.pcwelt.de/doenloads/tools-utilities/sonstiges/407801/index.html
این نرم افزار این شانس را به شما می دهد که حتی در صورتی که مدیا به سختی قابل خواند باشد، فایل های خود را نجات دهید.