مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

میخواهید سانتافه بخرید

[ سانتافه را باید خودرویی محبوب در بین شاسی‌بلندهای وارداتی به كشور دانست این محصول بیش از یك سال است كه به خیابان‌های كشور راه پیدا كرد, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


سانتافه را باید خودرویی محبوب در بین شاسی بلندهای وارداتی به کشور دانست. این محصول بیش از یک سال است که به خیابان های کشور راه پیدا کرده و به رغم قیمت بالایی که دارد در بین شاسی بلندهای موجود در کشور از بازار گرمی بهره می برد.

این خودرو که جزو محصولات جدید و به روز هیوندایی به حساب می آید، دارای حجم موتوری 2700سی سی است که به واسطه آن 188 اسب بخار قدرت تولید می کند. با سانتافه می توان رانندگی تا مرز 175کیلومتر در ساعت را تجربه کرد که با توجه به وزن سنگین و حجم وسیعی که دارد، سرعت چندان پایینی نیست.
پشت فرمان این شاسی بلند باید 7/11 ثانیه صبر کرد تا به شتاب صدکیلومتر رسید، این در حالی است که همتایان سانتافه مانند کیاسورنتو و هیوندای توسان زمان کمتری را برای رسیدن به این شتاب نیاز دارند. سانتافه از لحاظ میزان مصرف سوخت نیز قابل بررسی است.
این خودرو در هر صد کیلومتر سیکل ترکیبی 6/10لیتر بنزین می سوزاند. ظرفیت باک این محصول 75لیتر می باشد. این نماینده هیوندایی از تجهیزات ایمنی و رفاهی مناسبی نیز بهره می برد که از این بین باید به ترمز ABS (ضدقفل) و ایربگ اشاره کرد. با سانتافه همچنین می توانید بالای سرتان را نیز مشاهده کنید، چرا که به سان روف (سقف متحرک) مجهز است. این محصول هم اکنون در دو مدل دنده ای و اتوماتیک به بازار ایران عرضه می شود که نوع اتوماتیک آن با قیمت 52میلیون و 900هزار تومان به فروش می رسد و سانتافه معمولی نیز قیمتی برابر با 50میلیون تومان را دارا است.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری