مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

محصول جدید شرکت پروتون

[ اعلام فروش خودرو از طریق SMS طی ماه‌‌های گذشته از سوی بخش خصوصی باب شده به طوری‌كه پس از ارسال SMS خرید كمری با 12میلیون تومان این, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


اعلام فروش خودرو از طریق SMS طی ماه های گذشته از سوی بخش خصوصی باب شده به طوری که پس از ارسال SMS خرید کمری با 12میلیون تومان این بار شرکت زاگرس خودرو نماینده پروتون مالزی در…

تهران طی SMS هایی اقدام به معرفی SAGA محصول جدید شرکت پروتون مالزی کرد. این خودرو قرار است از طریق زاگرس خودرو به بازار عرضه شود. SAGA در سه مدل N-line، B-line و M-line و پنج تیپ که در دو گروه MT و AT قرار گرفته اند تولید و با قیمت 17 تا 21میلیون تومان و براساس نوع آپشن وارد بازار خواهد شد.
هر سه مدل این خودرو دارای موتور 1300 سی سی هستند که با این موتور می توانند 70 اسب بخار قدرت تولید کنند.
از سوی دیگر هرچند این خودرو در تیپ های مختلف از یک موتور بهره می برد و میزان تولید قدرت آنها در تمام مدل های آن یکی است اما حداکثر سرعت این خودرو در تیپ های مختلف متفاوت است به طوری که تیپ MT این خودرو در مدل های N-line، B-line و M-line حداکثر 160 کیلومتر در ساعت است که برای رسیدن به شتاب صفر تا صد نیازمند 13 ثانیه زمان است، اما تیپ AT این خودرو در مدل های B-Line و M-Line می توانند به سرعت 150کیلومتر در ساعت برسد و برای رسیدن به شتاب صفر تا صد نیازمند 5/14ثانیه زمان هستند. همچنین N-Line را می توان کم آپشن ترین مدل SAGA نامید که از آپشن های مانند ریموت درب، ایربگ راننده، کمربند ایمنی پیش کشنده، شیشه برقی جلو، آینه برقی، تنظیم ارتفاع صندلی، سنسور عقب و مه شکن جلو بی بهره است اما M-line در هر دو تیپ مختلف را می توان مدل فول این خودرو دانست به طوری که این دو مدل علاوه بر داشتن تمام آپشن های مذکور از تجهیزات ایمنی مانند ایربگ و ABS نیز بهره مند است.
این خودرو قرار است به همراه جنتو جایگزین ویرا در شرکت زاگرس خودرو شود و مسوولین این شرکت برنامه تولید 30هزار دستگاه از این خودرو را در صورت استقبال مردم در برنامه کاری خود قرار داده اند.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری