مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

فورد رنجر رپتور وانتی که 20 تن بار را می کشد تصاویر

[ کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

فورد در ابتدای شیرین کاری تبلیغاتی اش در خصوص خطرآفرین بودن این طرح هشدار داده و از مردم تقاضا دارد تا چنین تجربه ای را تکرار نکنند.

فورد برای معرفی و فروش "رنجر رپتور" خود در آمریکا بر سر دو راهی است و اما قصد دارد این مدل خود را اوایل سال جاری را اروپا به فروش برساند.به گزارش عصرایران، فورد برای معرفی این خودرو در اروپا با استفاده از یک نسخه بازطراحی شده و تقویتی دست به یک شیرین کاری در دنیای خودروها زد و در یک ویدئوی جذاب، توانمندی و قابلیت های خودرواش را به نمایش گذاشت.

اخبار,دنیای خودرو,فورد رنجر رپتور

اخبار,دنیای خودرو,فورد رنجر رپتور


در این برنامه، رنجر بدون مشکل و سختی خاصی موفق به بکسل 20 کاروان سفری شد. این خودرو موفق به حمل 20 تن بار به طول 100 متر در جاده "میل بروک" انگلستان شد.

اخبار,دنیای خودرو,فورد رنجر رپتور

اخبار,دنیای خودرو,فورد رنجر رپتور

اخبار,دنیای خودرو,فورد رنجر رپتور


پل سوئیفت راننده حرفه ای فورد رنجر در این خصوص گفت: این برنامه آرامترین، کندترین و سخت ترین فعالیت حرفه ای ام محسوب می شود. برای این راننده نگه داشتن کاروان های سفری در یک راستا و حفظ فاصله بین آنها چندان هم آسان نبود.این خودرو از یک موتور 2 لیتری توئین توربوی دیزلی با قدرت 210 اسب بخار که با یک گیربکس خودکار ده سرعته هماهنگ است، موفق به کشیدن کاروان ها شد.فورد رنجر در نیمه دوم سال جاری در اروپا به فروش می رسد. فورد در ابتدای ویدئوی تبلیغاتی اش در خصوص خطرآفرین بودن این طرح هشدار داده و از مردم تقاضا دارد تا چنین تجربه ای را تکرار نکنند.