مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

سامسونگ کوچک ترین حسگر دنیا را برای گوشی های هوشمند تولید کرد

[ قیمت لپ تاپ, تلویزیون ال جی, تلویزیون سامسونگ, تبلت سونی, قیمت گوشی htc, سونی اریکسون اکسپریا, موبایل سونی اریکسون, موبایل نوکیا, گوشی گالکسی سامسونگ, گوشی سامسونگ گالکسی, لپ تاپ دل, لپ تاپ, آندروید, دوربین عکاسی, آی پد, اپل, آیفون, تلویزیون پلاسما, تلویزیون led, تلویزیون lcd, تبلت سامسونگ, تبلت, گوشی ال جی, گوشی htc, گوشی سونی اریکسون, گوشی سونی, گوشی نوکیا, گوشی سامسونگ, گوشی موبایل, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ تازه ترین حسگری که توسط شرکت سامسونگ برای استفاده در گوشی های هوشمند تولید شده کوچک ترین و فشرده ترین حسگر دنیا برای این نوع گوشی هاست.

به گزارش فارس به نقل از دیجیتال ترندز، تازه ترین حسگری که توسط شرکت سامسونگ برای استفاده در گوشی های هوشمند تولید شده کوچک ترین و فشرده ترین حسگر دنیا برای این نوع گوشی هاست. این حسگر که Isocell Slim 3T2 نام دارد، یک حسگر 1/3.4 اینچی است که برای تهیه عکس هایی با دقت 20 مگاپیکسل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

ضخامت این حسگر از 1.5 میلیمتر فراتر نمی رود و استفاده از آن در دوربین گوشی ضخامت نمایشگر را هم به میزان چشمگیری کاهش می دهد. این کاهش در حدود 7 درصد خواهد بود.

برای تولید این حسگر از فناوری جدیدی موسوم به Tetracell استفاده می شود که دقت تصاویر را حتی در صورت کم بودن نور صحنه بیشتر می کند. مزیت جالب دیگر حسگر یادشده امکان افزودن زوم اپتیکال به میزان 10 ایکس است. این در حالی است که میزان زوم اپتیکال در دوربین های گوشی های هوشمند معمولا از 3 ایکس فراتر نمی رود.

سامسونگ امیدوار است نصب این حسگر پیشرفته بر روی گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال 20199 ممکن شود.