مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

توزیع کارت اعتباری 5 میلیون ریالی به دانشجویان دانشگاه تهران از هفته آینده

[ دفترچه کارشناسی ارشد, ثبت نام کنکور 95, کنکور 95, دکتری, علمی کاربردی, نتایج کنکور, دکتری کنکور 95, کارشناسی ارشد, کارشناسی, پیام نور, کنکور, پیام نور فراگیر, دانشگاه آزاد, اخبار دانشگاه, دانشگاه, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار دانشگاه,حسن به نژاد

معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: هفته آینده به دانشجویان دانشگاه تهران کارت اعتباری خرید می دهیم که در قالب سبد کالا می توانند از شرکت ها و فروشگاه های معتبر خرید کنند.

حسن به نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با فارس با بیان اینکه دانشجویان متاهل دانشگاه تهران کارت اعتباری خرید ارزاق می گیرند، افزود: تنها دانشگاهی که به دانشجویانش ارزاق می دهد دانشگاه تهران است که بودجه آن نیز توسط دانشگاه تامین می شود.

وی ادامه داد: طی هفته آینده به دانشجویان کارت اعتباری خرید می دهیم که در قالب سبد کالا می توانند از شرکت ها و فروشگاه ها خرید کنند.

به نژاد درباره کارت های اعتباری 5 میلیون ریالی دانشجویی گفت: در مرحله اول از دانشجویان ثبت نام می شود و ما براساس اسامی و همچنین شماره دانشجویی لیست مورد نظر را به هیئت رئیسه دانشگاه می دهیم که پس از اخذ مجوز با شرکت های رفاهی قرار داد بسته و سپس به دانشجویان تحویل می دهیم.