مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

صعود امارات و تایلند به مرحله یک هشتم نهایی هند حذف شد

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار ورزشی

در آغاز دور سوم جام ملت های آسیا 2019 تیم های امارات و تایلند از گروه A، راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

به گزارش تسنیم، بازی های دور سوم جام ملت های آسیا 2019، امشب (دوشنبه) از ساعت 19:30 با برگزاری دو دیدار همزمان در گروه A، آغاز شد که امارات در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین مقابل تایلند به تساوی یک بر یک دست یافت. علی مبخوت دقیقه 7 تیم میزبان را پیش انداخت، اما تیتیپان پوانچان در دقیقه 42 گل تساوی را به ثمر رساند.

هند و بحرین نیز در ورزشگاه شارجه شهر شارجه برابر هم صف آرایی کردند که بحرینی ها با تک گل دقیقه 1+90 جمال راشد از روی نقطه پنالتی موفق به شکست حریف خود شدند.

با این نتایج، امارات، میزبان این رقابت ها با 5 امتیاز به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعد صعود کرد. تایلند و بحرین در جدول 4 امتیازی شدند، اما به دلیل برتری تایلند برابر بحرین در بازی مستقیم، تایلندی ها به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا شدند.

بحرین نیز باید منتظر دیگر نتایج تیم های سوم گروه ها باشد تا تکلیف صعودش مشخص شود. هند که در بازی اول تایلند را 4 بر یک شکست داده بود با 3 امتیاز در قعر گروه قرار گرفت و حذف شد.

اخبار,اخبار ورزشی

نتایج کامل بازی های این گروه به شرح زیر است:

بازی های دور اول

امارات یک - بحرین یک

هند 4 - تایلند یک

بازی های دور دوم

هند صفر - امارات 2

بحرین صفر - تایلند یک

بازی های دور سوم

امارات یک - تایلند یک

هند صفر - بحرین یک

جدول رده بندی گروه A جام ملت های آسیا پس از پایان دور گروهی

اخبار,اخبار ورزشی