مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

اندی ماری به زودی از دنیای تنیس خداحافظی می کند

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار ورزشی,اندی ماری

تنیسور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی حداکثر تا بازی های ویمبلدون می تواند به رقابت بپردازد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، اندی ماری امروز (جمعه) اعلام کرد در سال 2019 از جهان تنیس خداحافظی خواهد کرد. تنسیور بریتانیایی به دلیل آسیب دیدگی از کمر دو سال از میادین دور بود.

برنده مدال طلای المپیک 2012 و 2016 در نشست خبری با چشمان گریان گفت: در شرایط خوبی قرار ندارم. مدت هاست که در وضعیت بدی قرار دارم. در 20 ماه اخیر درد زیادی داشتم. برای بهبودی مشکل جسمانی ام تمام تلاشم را کردم.

ماری افزود: دوست دارم رقابت های ویمبلدون (سومین گرند اسلم سال) آخرین حضورم در مسابقات باشد. با این حال مطمئن نیستم به این بازی ها برسم. نمی دانم با این درد می توانم تا چهار یا پنج ماه بعد ادامه دهم. اپن استرالیا ممکن است آخرین حضورم در دنیای تنیس باشد.

قهرمان دو دوره تنیس ویمبلدون در سال های 2013 و 2016 و اپن استرالیا در سال 2012 در ادامه اظهار کرد: با محدودیت می توانم بازی کنم اما با این درد نمی توانم از حضور در رقابت ها یا تمرینات لذت ببرم.

ماری پس از این که نیمی از فصل 2017 را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد، در رقابت های سال 2018 نیز حضور نداشت و تنها در اواخر سال توانست بازی کند.

تنسیور 31 ساله که در سال 2016 توانست در رتبه نخست رنکینگ جهان قرار بگیرد و اکنون در جایگاه دویست و سی ام قرار دارد در پایان گفت: می خواهم بازی کنم اما در نه سطحی که دوست دارم. با این حال چیزی برای ارائه کردن دارم.