مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

MVM110 چهار سیلندر هم آمد

[ در سال 2004 میلادی همراه با فشار كارخانه جنرال موتورز به دوو كره، مبنی بر عدم صادرات كیت‌های CKD خودروی ماتیز به كرمان خودرو، این شركت با را, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


در سال 2004 میلادی همراه با فشار کارخانه جنرال موتورز به دوو کره، مبنی بر عدم صادرات کیت های CKD خودروی ماتیز به کرمان خودرو، این شرکت با راه اندازی یک شرکت تابعه به نام مدیران خودرو، و همچنین عقد قرارداد با چری چین، خودروی QQ یا MVM110 را که کپی ماتیز شرکت جنرال موتورز بود به بازار ایران عرضه کرد.

MVM110 که با شرایط خوبی از سوی مدیران خودرو به مشتریان تحویل داده شد، توانست نظر بسیاری از مشتریان ایرانی را که به دنبال خودرویی کوچک و کم مصرف بودند، جلب کند. به خصوص آن که پس از سهمیه بندی بنزین این خودرو بیشتر مورد استقبال واقع شد.
MVM110 که قرار بود ایران خودرو نسل جدید آن را تولید کند، حجم موتوری برابر با 1083 سی سی دارد و 16 سوپاپه می باشد. حداکثر توان موتور این خودرو 68 اسب در 6000 دور در دقیقه است.
حجم باک این خودرو کم مصرف 38و مصرف سوخت آن در 100 کیلومتر در سیکل ترکیبی 2/5 لیتر می باشد. به طوری که کم مصرف ترین خودروی کشور شناخته شده است.
MVM110 همچنین از تجهیزاتی چون فرمان هیدرولیک، چراغ مه شکن جلو و عقب، گرمکن شیشه عقب، صندلی تاشو عقب و قفل مرکزی برخوردار است.
این خودرو همچنان با شرایط مناسبی از سوی کرمان خودرو عرضه می شود این در حالی است که به تازگی MVM110 به صورت چهار سیلندر نیز از سوی این شرکت تولید شده است که قیمتی بالاتر از MVM موجود در بازار دارد.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری