>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

خداحافظی یکی از اثر گذارترین زنان جهان!! +عکس
این مجری 57 ساله، که به عنوان یکی از اثرگذارترین زنان جهان شناخته می شود، در این برنامه از پیش ضبط شده، در سخنانی که آن را نامه عاشقانه به مخاطبان خواند، به حاضران در استودیو و بیننده های برنامه اش گفت که چقدر برایش اهمیت دارند.

به گزارش مجله اینترنتی روزانه ایرانتو آخرین قسمت این برنامه پس از یک ویژه برنامه دوروزه در یونایتد سنتر شیکاگو با حضور مدونا و بیانسه ضبط شده بود. طرفداران اپرا که آخرین برنامه او را دیده اند می گویند که هنگام آخرین خداحافظی، در چشمان او اشک جمع شده بود. اپرا گفت: “این خداحافظی نیست. این فقط تا وقتی است که ما باز یکدیگر را ببینیم.”

برنامه “اپرا” که در 145 کشور پخش می شد، تغییرات بنیادینی در ژانر گفت و گوهای تلویزیونی ایجاد کرد و سبب شد که وینفری یکی از اثرگذارترین زنان در آمریکا و نیز ثروتمندترین زن سیاهپوست در جهان شود.

خداحافظی یکی از اثر گذارترین زنان جهان!! +عکس این ستاره تلویزیونی که اخیرا در فهرست موثرترین شخصیت های سرشناس، جای خود را به لیدی گاگا داده بود، در نوامبر 2009 اعلام کرد که به برنامه خود پایان خواهد داد. او در بیست و پنجمین و آخرین سری برنامه های خود، روی صحنه با جان تراولتا رقصید و تمام حاضران در آن برنامه را به سفر به استرالیا مهمان کرد.

از دیگر لحظه های به یاد ماندنی در این سری برنامه ها، گفت و گوی او با باراک و میشل اوباما، جورج بوش، رییس جمهور سابق آمریکا و خانواده مایکل جکسون بود. در آخرین برنامه که در مقابل چشم 1300 نفر برگزار شد، بخش هایی از سخنان تام کروز، آرتا فرانکلین، تام هنکس و استیوی واندر درباره اپرا وینفری پخش شد.

سال های پردردسر آغازین
اپرا وینفری در سال 1945 در می سی سی پی از مادری نوجوان به دنیا آمد. او در سال 1967 از خانه گریخت. در سال 1968 در 14 سالگی باردار شد ولی بچه خود را از دست داد. در سال 1971 نزد پدرش در نشویل رفت، در دانشگاه تنسی به تحصیل پرداخت و همزمان، به طور نیمه وقت در رادیو محلی مشغول به کار شد. به گزارش مجله اینترنتی روزانه اپرا در سال 1967 مجری خبر تلویزیونی در بالتیمور و در سال 1983 مجری برنامه صبحگاهی تلویزیون شیکاگو شد. او در سال 1985 در فیلم رنگ ارغوان استیون اسپیلبرگ بازی کرد. در سال 1986 نخستین برنامه “اپرا” به صورت سراسری در آمریکا پخش شد.

در ماه ژانویه امسال، اپرا شبکه تلویزیونی خود را راه اندازی کرد. این شبکه بیست و چهارساعته به پخش برنامه هایی در حوزه سبک زندگی می پردازد. این شبکه که OWN، یا شبکه اپرا وینفری نام دارد، حاصل سرمایه گذاری مشترک با شبکه دیسکاوری است.