مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

نشت عکس های شخصی توسط یک اپلیکیشن موبایل

[ قیمت لپ تاپ, تلویزیون ال جی, تلویزیون سامسونگ, تبلت سونی, قیمت گوشی htc, سونی اریکسون اکسپریا, موبایل سونی اریکسون, موبایل نوکیا, گوشی گالکسی سامسونگ, گوشی سامسونگ گالکسی, لپ تاپ دل, لپ تاپ, آندروید, دوربین عکاسی, آی پد, اپل, آیفون, تلویزیون پلاسما, تلویزیون led, تلویزیون lcd, تبلت سامسونگ, تبلت, گوشی ال جی, گوشی htc, گوشی سونی اریکسون, گوشی سونی, گوشی نوکیا, گوشی سامسونگ, گوشی موبایل, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی, اپلیکیشن موبایل   اپلیکیشن توئینینگ که بعد از دریافت عکس های کاربران به آنها اعلام می کند چهره شان شبیه به کدامیک از بازیگران مشهور است، در واقع این عکس ها را ناخواسته در اختیار دیگران قرار می دهد.

به گزارش مهر به نقل از انگجت، بررسی ها نشان می دهد اپلیکیشن Twinning که توسط شرکت Popsugar عرضه شده به حریم شخصی و امنیت کاربران خود احترام نمی گذارد. این برنامه از کاربران می خواهد از خودشان سلفی بگیرند و بعد از دریافت عکس سلفی و بررسی آن تصاویر 5 بازیگر مشهور که فرد به آنها شباهت دارد را نمایش می دهد.

عکس هایی که کاربران در این اپلیکیشن آپلود می کنند در سرویس ذخیره داده تحت وب آمازون ذخیره می شوند. اما آدرس اینترنتی این سرویس در وب سایت اپلیکیشن Twinning در دسترس است و با تایپ این آدرس هر فردی می تواند به هزاران عکس سلفی افراد دسترسی یابد.

افشای این مساله نشان می دهد که اپلیکیشن های تلفن همراه تا چه حد در زمینه احترام به امنیت و حریم شخصی کاربران خود بی توجه هستند و کنترل سخت گیرانه ای بر روی داده های کاربران خود اعمال نمی کنند. نکته جالب اینکه Popsugar هنوز برای حل این مشکل اقدامی نکرده است.