مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

تسهیل شرایط پیش فروش ایران خودرو

[ معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به طرح برنامه‌ریزی خرید كه از سوی ایران خودرو اعلام شده است، گفت در این روش‌ پیش‌فروش, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها


معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به طرح برنامه ریزی خرید که از سوی ایران خودرو اعلام شده است، گفت: در این روش پیش فروش شرایط مناسبی برای مشتری و سرمایه گذاری ایجاد شده و از ابتدای تیرماه شرایط برای ثبت نام آسان تر شده است.

علی اصغر سرائی نیا با اظهار این مطلب خاطرنشان کرد: ویژگی این روش سادگی آن است. در روش های قبلی معمولا پنج تا شش روش پیش فروش داشتیم که تصمیم گیری را مشکل می کرد، ولی از ابتدای تیرماه شرایط آسان تر شد، چرا که تنوع زمان در روش های فروش لحاظ شده است. وی افزود: در این شرایط ، تحویل خودرو در ماه های شهریور تا بهمن با نرخ سود 19 و 20 درصد و با تخفیف در اختیار مشتری قرار می گیرد. همچنین سعی کرده ایم با کم کردن مبلغ پیش پرداخت توان ثبت نام برای مردم را بالا ببریم. او در پاسخ به این که اگر کسانی در زمان تحویل خودرو همه مبلغ باقی مانده را نتوانند پرداخت کنند، آیا ایران خودرو تسهیلاتی به آن ها ارائه می دهد؟ یادآور شد: در این میان نیز تمهیداتی اندیشیده شده و مشتری می تواند حدود 30 درصد از مبلغ باقی مانده را طی دو چک و زمان سر رسید 10 ماه تا یک سال پرداخت کند. البته سند خودرو زمانی به نام مشتری صادر می شود که تمامی چک های ارائه شده پاس شود. وی درباره استقبال مشتریان از روش های فعلی فروش نیز گفت: بیشترین استقبال هم اکنون از خودروهای با تحویل فوری است؛ چرا که برای برخی خودروها تحویل 10 روز نیز وجود دارد. سرائی نیا درباره تکمیل شدن ظرفیت فروش برخی خودروها گفت: در عرضه مدل های تیپ 3 و مدل های صندوق دار V8 و V1 پژو 206 کمی مشکل داریم.


پایگاه فرهنگی تفریحی ویکی کوکری