مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

وانت هیوندایی به زودی روانه بازار می شود عکس

[ کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

سانتا کروز هیوندای احتمالا با یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ بنزینی یا یک مدل درون سوز 2.4 لیتری ارائه خواهد شد.

چند سالیست که پیک آپ تراک هیوندایی نقل محافل خبری دنیای خودرو است و هیوندایی قصد دارد از طریق این خودرو سود خوبی کسب کرده و موفقیت ویژه ای را رقم را بزند.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "اتوگاید"، لوک دانکر ولکه مدیر طراحی برند هیوندای اخیرا اعلام کرده این پیک آپ به زودی وارد بازارهای جهان خواهد شد.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , وانت هیوندایی

این خودرو برای اولین بار در قالب یک مدل مفهومی در نمایشگاه خودرویی دیترویت به نمایش درآمد و اینک نسخه های تجاری آن مراحل نهایی تولید و ارزیابی را سپری می کنند. اما این مدیر هیوندای هنوز زمان مشخصی را برای ورود پیک آپ سانتا کروز به بازار اعلام نکرده است و پیش بینی می شود در سال 2020 وارد بازار شوند.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , وانت هیوندایی

از طرفی مشخص نیست که این وانت دو کابین در چه حوزه و کلاسی با پیک آپ های کنونی بازار رقابت خواهد کرد. برخی از کارشناسان پیک آپ هیوندای را رقیبی برای فورد رنجر یا تویوتا تاکوما دانسته و برخی دیگر آن را گزینه ای برای رقابت با پیک آپ های بزرگتر F150 یا شورلت سیلورادو می دانند.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , وانت هیوندایی

دانکر ولکه همچنین خبر از ورود پیک آپ جدیدی از خانواده کیا داده است. ورود پیک آپ جدیدی به بازار به تقویب فضای رقابتی اروپا کمک کرده و از یکه تازی پیک آپ تراک هایی مانند کلاس X بنز و رنو آلاسکان می کاهد.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , وانت هیوندایی

سانتا کروز هیوندای احتمالا با یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ بنزینی یا یک مدل درون سوز 2.4 لیتری ارائه خواهد شد. نسخه ابتدایی در این خودرو با گشتاور 264 نیوتن متر 201 اسب بخار توان داشته و تقریبا مدل مشابه موتوری است که روی النتراهای اسپورت به کار می رود. موتور دوم این خودرو نیز با گشتاور 241 نیوتن متر 185 اسب بخار توان دارد و شبیه نسخه هایی است که سوناتا از آن بهره می برد.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , وانت هیوندایی