مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

خودروساز جاه طلب به هدف خود رسید

[ کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,خودروی برقی تسلاموتورز به تازگی اعلام کرده است که به میزان تولید 1 هزار دستگاه خودروی برقی دست یافته و این بدان معناست که به هدف خود رسیده است.

به گزارش ایسنا، تسلاموتورز که یکی از بزرگترین شرکت های آمریکایی فعال در زمینه خودروسازی و تکنولوژی محسوب می شود که فعالیت و اهداف بلندپروازانه ای در این زمینه داشته است، هم اکنون بزرگترین رقیب خودروسازان بزرگ جهان همچون فولکس واگن، بی ام و، بنز، تویوتا، هیوندای و غیره محسوب می شود چراکه با تولید و عرضه خودروهای برقی لوکس و قدرتمندی که توان پیمایش نسبتا بالایی دارند، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار خودروهای دوستدار محیط زیست و پاک را از آن خود کند و قدرت سایر رقیبان را به چالش بکشاند.

بر اساس گزارشی که در وب سایت Electrek آمده است، ایلان ماسک، مدیرعامل و موسس تسلاموتورز روز گذشته در گفتگویی با گزارشگران خاطرنشان کرده است که تسلاموتورز توانسته است به هدف خود یعنی تولید روزانه 1 هزار دستگاه خودروی تسلا مدل 3 دست پیدا کند.

این در حالیست که بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان قبلا عنوان کرده بودند که اهداف و برنامه های شرکت آمریکایی تسلاموتورز بسیار جاه طلبانه و بلندپروازانه است و این خودروساز هرگز قادر نخواهد بود میزان تولید، عرضه و فروش محصولات خود را به میزانی که برآورد کرده است، برساند. اما حالا با تازه ترین آمارهای منتشر شده می توان دریافت که تسلا با سرعت زیادی در حال نزدیک شدن به اهداف و برنامه هایش است و بدین ترتیب سایر خودروسازان و رقبای بین المللی خود را به چالش کشانده است.

خودروی تسلا مدل 3 در اوایل سال 2016 میلادی به صورت عمومی معرفی و عرضه شد و تسلا پیش بینی کرد که تا پایان سال 2017 قادر خواهد بود بالغ بر 5 هزار دستگاه از این مدل را به مرحله تولید و عرضه برساند.

به نظر می رسد که با افزایش محبوبیت خودروهای برقی بعنوان وسائل نقلیه پاک و دوستدار محیط زیست و همچنین استقبال بی نظیر مشتریان و خریداران از این گونه خودروها، شرکت های خودروسازی بیشتری به فکر تولید و عرضه خودروهای الکتریکی، لوکس و قدرتمند افتاده و با یکدیگر بر سر معرفی محصولات بهتر و باکیفیت تر به رقابت تنگاتنگی بپردازند.