مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

به جای ساندرو پراید و تیبا بگیرید

[ بازار خرید و فروش خودرو, اخبار بازار خودرو, بازار خودرو, واردات اتومبیل, بازار خودروهای وارداتی, قیمت جدید خودرو شورای رقابت, بازار ماشین, صادرات خودرو, بازار خودروهای داخلی, قیمت گذاری خودرو, صنعت خودرو, واردات خودرو, آخرین اخبار خودرو, جدیدترین اخبار بازار خودرو, شرکت خودروسازی, پیش بینی قیمت خودرو, آخرین قیمت خودرو, تحلیل بازار خودرو, بازار خودرو ایران, تولید خودرو, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , سایپا گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد به دلیل مشکلات ایجاد شده در روند تولید محصولات خانواده رنو، خریداران تندر90، پارس تندر، ساندرو و ساندرو استپ وی می توانند به جای این خودروها، پراید و تیبا تحویل بگیرند یا این که برای دریافت خودروی خود صبر کنند.

به گزارش ایسنا، این شرکت با صدور اطلاعیه ای از مشتریانی که پیش از این محصولات خانواده رنو را خریداری کرده اند اما خودروی آنها تحویل نشده، عذرخواهی کرده و پیشنهاداتی به این دسته از مشتریان ارائه کرده است.

متن اطلاعیه سایپا به شرح زیر است:"

ضمن پوزش از مشتریان به جهت تاخیر پیش آمده در ایفای تعهدات انواع محصولات رنو شرکت پارس خودرو به اطلاع می رساند مشتریان تعهدات مذکور در صورت تمایل می توانند نسبت به انتخاب یکی از دو روش پیشنهادی ذیل اقدام نمایند.

پیشنهاد اول برای مشتریانی که قصد تبدیل خودروی جایگزین دارند:

جایگزینی تعهدات رنو با محصولات X100 (سایپا 131، سایپا 151) و X200 (تیبا، تیبا 2، ساینا) با سود مشارکت و تاخیر به میزان 27 درصد طبق قرارداد به یکی از روش های ذیل.

الف- تعهدات انواع ساندرو و استپ وی به دو دستگاه خودرو، یک دستگاه X100 و یک دستگاه X200 که یک دستگاه با موعد تحویل بهمن 1397 به بعد با قیمت زمان تحویل محصول رنوی مشتری و یک دستگاه با زمان تحویل آذر 1398 به قیمت روز شرکت.

ب- تعهدات تندر و پارس تندر به یک دستگاه خودرو X100 (سایپا 131، سایپا 151) و X200 (تیبا، تیبا 2، ساینا) با موعد تحویل بهمن 1397 به بعد با قیمت زمان تحویل محصول رنوی مشتری.

اجرای پیشنهاد اول با اعلام جزئیات از اول آذر ماه صورت خواهد پذیرفت.

پیشنهاد دوم جهت انصراف از خرید:

انصراف مشتریان با اخذ 36 درصد سود مشارکت از زمان واریز وجه اولیه در صورت اعلام انصراف تا تاریخ 30 آبان 1397

انصراف مشتریان با اخذ 30 درصد سود مشارکت از زمان واریز وجه اولیه در صورت اعلام انصراف از تاریخ اول آذر 1397

انتظار مشتریان تا رفع مشکل تولید محصولات رنو با شرایط ذیل:

الف- قیمت محصولات به قیمت زمان تحویل مشتری طبق قراراد محاسبه خواهد شد.

ب- سود مشارکت و تاخیر طبق قرارداد به میزان 27 درصد (15 درصد سود مشارکت، 12 درصد سود تاخیر) ادامه خواهد یافت".