مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

بازار رنگارنگ اندونزی روی قایق های شناور تصاویر

[ اخبار روز, رکوردهای گینس, رکورد گینس, عکس جالب, مطالب جالب, اخبار, اخبار جدید, آخرین اخبار, رکوردهای گینس اخبار روز, اخبار گوناگون, دانستنی های جالب, رکورد گینس اخبار, مطالب جالب عکس جالب, جالب انگیز, اخبار جالب, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار گوناگون

بازاری شناور با قدمتی 500 ساله بر روی قایق ها که یکی از جاذبه های گردشگری کشور اندونزی محسوب می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شهر بانجارماسین پایتخت استان کالیمانتان جنوبی در اندونزی است که در جزیره دلتا و نزدیک نقطه اتصال رودخانه های باریتو و مارتاپورا قرار دارد و به «شهر هزار رودخانه» هم معروف است.

ویژگی مهم این شهر که آن را به یکی از جاذبه های تماشایی گردشگری کشور اندونزی تبدیل کرده بازار شناور آن با قدمتی 500 ساله است.

در این بازار که «لوک باینتان» نام دارد، فروشندگان داخل قایق هایشان انواع سبزیجات، میوه ها و غذاهای سنتی را به عنوان سوغاتی به خریداران می فروشند.

تقریبا تمام گردشگرانی که به اندونزی سفر می کنند برای دیدن این بازار شناور به بانجارماسین می روند. به طوری که امتیاز بازدید از آن در تریپ ادوایزر 4٫5 از 5 است و 45 درصد از بازدیدکنندگان آن را عالی، 42 درصد بسیار خوب، 12درصد متوسط، یک درصد ضعیف و صفر درصد افتضاح دانسته اند.

بازدیدکنندگانی که می خواهند از این بازار لذت ببرند باید صبح زود به آنجا برسند. زمان کار بازار شناور لوک باینتان از ساعت 6 تا 8:30 صبح است. از مرکز شهر بانجارماسین می توان با تاکسی به این بازار رفت و در آنجا قایق کرایه کرد.

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون