مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

شرکت AIG از بیمه های مرتبط با ایران خارج می شود

[ اخبار اقتصادی روز, اخبار اقتصادی ایران, روزنامه اقتصادی, قیمت خودرو, مشاغل خانگی, خبر اقتصادی, ترخیص کالا, اخبار, قیمت خودرو روزنامه اقتصادی, دلار, بورس, خبر اقتصادی مشاغل خانگی, یارانه ها, اخبار اقتصادی, ترخیص کالا اخبار, واریز یارانه, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار اقتصادی,شرکت AIG

با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، با وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، امریکن اینترنشنال گروپ (اِی آی جی) از فعالیت های تجاری مرتبط با ایران خود، خارج می شود.

این فعالیت ها از طریق یک شرکت زیرمجموعه انجام می شد که این گروه قبلاً خریداری کرده بود و حالا تحت تحریم های جدید آمریکا قرار گرفته است.

شرکت ولیدوس هولدینگ که یک شرکت بیمه برمودایی است، در ماه جولای به ازای 5.56 میلیارد دلار توسط اِی آی جی آمریکا خریداری شده بود. حالا این شرکت خدمات بیمه ای خود برای کشتی هایی که از ایران یا به ایران، محموله حمل می کنند، را متوقف می کند.

طبق مستنداتی که به روئیت رویترز رسیده است، این محموله ها شامل نفت خامی که از ایران حمل می شود و محصولات پالایشگاهیِ سوختی که به ایران حمل می شود، است.

پس از خروج آمریکا از برجام در ماه می و آماده شدن واشنگتن برای بازگرداندن تحریم های جدید علیه ایران در ماه نوامبر،

شرکت های بزرگ بیمه گر، بیمه گذاران، کارگزار و کشتیرانی اروپایی فعالیت های مرتبط با ایران خود را به تدریج متوقف کرده اند.

طبق اعلام اِی آی جی، زیرمجموعه های والیدوس که در خارج ایالات متحده قرار دارند بیمه های مرتبط با ایران را ارائه می کردند. این بیمه ها شامل بیمه کشتی مسافربری، جنگی، باری و بیمه مسئولیت می باشد.

طبق این مستندات، اِی آی جی مجوزی از اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا دریافت کرده است تا به تدریج، از فعالیت های مرتبط با ایران خارج شود. اِی آی جی اعلام کرد که درآمدی که از این فعالیت ها به دست می آورده، محدود بوده است.