>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری )
آرنولد و ماریو شریور مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) آرنولد بازیگر و سیاستمدار آمریکایی پس از 25 سال زندگی مشترک و با داشن چهار فرزند از همسرش ماریو شریو، خبرنگار سابق «ان.بی.سی» جدا شد. وی پس از این جدایی گفته این یک تصمیم شخصی است و هیچ فردی از طرف آنها بعد از این اظهار نظری در این رابطه نخواهد کرد.

نیکول کیدمن و تام کروز مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) تام کروز که در سال 1990 به هنگام بازی در فیلم «روزهای تندر» با نیکول کیدمن بازیگر استرالیایی آشنا شده بود مدتی بعد با وی ازدواج کرد و در فیلم «چشمان کاملا بسته» نقش زن شوهر را بازی کردند. آنها در سال 2001 در حالی که نیکول سه ماهه باردار بود از یکدیگر جدا شدند که موجب شد نیکول کودک مذکور را سقط کند. برخی نیز معتقدند دلیل جدایی وی از نیکول ناتوانی نیکول کیدمن در بچه دار شدن بوده است.

برلوسکنی و ورونیکا مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) نخست وزیر ایتالیا که روابط نامشروع او با مدل های ایتالیایی مدت ها خبر داغ رسانه های جهان بود چندی پیش با درخواست طلاق همسرش مواجه شد. «ورونیکا لاریو» همسر 53 ساله برلوسکنی، زمانی از تصمیم خود برای جدایی از شوهرش خبر داد که برخی روزنامه های چپ گرای این کشور نوشتند این مرد ثروتمند در جشن تولد دختری 18 ساله در «ناپل» شرکت داشت. «لاریو» می گوید دیگر نمی تواند با مردی که با دختران نوجوان همنشینی می کند زندگی کند.

نیکلا سارکوزی و سیلیسیا مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) زوج سیاستمدار چندی پس از پیروزی سارکوزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2007 از هم جدا شدند. «سیلیسیا» پس از طلاق توافقی اش با بیان اینکه پیش از این در سال 2005 با فرد دیگری آشنا و علاقمند به وی شده بود اظهار داشت:« برغم این مسائل به زندگی خود بازگشتم تا زندگی را از نو بسازم اما نتوانستم به این مهم دست پیدا کنم». همچنین سارکوزی که شایعاتی درباره روابط او با یک مدل فارنسوی به گوش می رسید در همین زمان با کارلا برونی آشنا و به فاصله 6 ماه از جدایی با او ازدواج کرد.

تایگر وودز و همسرش مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) جدایی 200 میلیون دلاری قهرمان گلف جهان از همسرش، پس از رسوایی اخلاقی وی گرانترین طلاق جهان لقب گرفت. تایگر وودز پس از 9 ماه تحمل جنجال شدید رسانه های دنیا تصمیم به این کار گرفت.

مسعود اوزیل و آنه ماریا لاگربلوم مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) مسعوت اوزیل پس از آنکه آلمان را به مقصد اسپانیا ترک کرد از همسرش جدا شد. آنه ماریا لاگربلوم به خاطر علاقه شدید به اوزیل حاضر شد مسلمان شود تا با او ازدواج کند. اما تحمل دوری از آلمان را نداشت. لاگربلوم پس از این جدایی گفت: «در این چند ماه که با مسعوت در مادرید زندگی کردم، به خاطر دوری از کشورم، بسیار اذیت شدم. دوری از وطن و نبود او در منزل به دلیل حضور دائمی در تمرینات و بازی های رئال سبب شد تصمیم به جدایی از او بگیرم». برد پیت و جنیفر انیستون مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) براد و انیستون که در سال 2000 با هم آشنا شده بودند همین سال با هم ازدواج کردند. گفته می شود زمانی که جنیفر انیستون در حین سخنرانی در مراسم دریافت جایزه گلدن گلوپ فراموش کرد که از پیت تشکر کند، بارقه های جدایی این زوج بازیگر زده شد. پیت و انیستون رسما در سال 2005از یکدیگر جدا شدند. آنها در این مورد گفتند: «ما مایلیم اعلام کنیم که جدایی ما نتیجه حدس و گمان های منتشر شده در رسانه های جنجالی نیست، این تصمیم کاملا نتیجه تفکر و بررسی جدی ماست.» کیت وینسلت و سام مندس مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) این زوج هنرمند پس از هفت سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. وکیل مشترک آنها پس از این جدایی اعلام کرد که آنها برای جدایی به توافق کامل رسیده اند و در مورد زندگی آینده فرزندان شان نیز متعهد خواهند بود. جنیفر لوپز و کریس جود مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) ازدواج این زوج هنرمند در 29 سپتامبر 2001 انجام شد و حدود دو سال دوام آورد. گفته می شود لوپز چند هفته قبل از جدایی از کریس، در یک برنامه تلویزیونی حضور یافت و اعلام کردکه کریس به او آرامشی می دهد که تا بحال بدان دست نیافته است. این زوج هیچگاه دلیل خاصی برای جدایی خود اعلام نکردند. شون پن و رابین رایت مشهورترین طلاق های دنیا ( گزارش تصویری ) این زوج مشهور که دارای 2 فرزند بودندبعد از 11 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. هنوز دلیل جدایی این زوج اعلام نشده است. این دومین جدایی پن است چرا که ازدواج او با مدونا، بعد از 4 سال در سال 1989 به جدایی ختم شد.