مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

گرشاسبی 300 هزار نفر خواهان بلیت بازی السد بودند شرمنده هواداران پرسپولیس شدم

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بیش از 300 هزار هوادار خواهان بلیت بازی امروز بودند، اما کسانی به ورزشگاه بیایند که بلیت تهیه کردند.

به گزارش فارس، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص بلیت فروشی امروز دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر گفت: با مصوبه شورای تأمین بلیت فروشی به صورت اینترنتی انجام شد و من هم بامداد امروز بین این هواداران حاضر شدم تا قدردان آنها باشم که در سرما مقابل در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. واقعا شرمنده آنها شدم چرا که از هزاران کیلومتر دورتر به تهران آمدند و در سرما شب را به صبح رساندند.

وی ادامه داد: صبح امروز با تمهیدات یگان ویژه 7 هزار بلیت که متعلق به طبقه دوم بود در یک ساعت فروخته شد، به هر حال وقتی حال پرسپولیس خوب است، حال هواداران هم خوب است، من از هواداران خواهش می کنم برای نظم بیشتر کسانی که بلیت دارند به ورزشگاه بیایند، چرا که بیش از 300 هزار متقاضی برای بلیت این بازی مراجعه کننده وجود داشت، اما برای نظم بیشتر، کسانی به ورزشگاه بیایند که بلیت دارند و کسانی که بلیت ندارند به ورزشگاه نیایند، هوادارانی که به ورزشگاه می آیند هم حتما با خودشان کارت ملی به همراه داشته باشند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: کنفدارسیون فوتبال آسیا امروز ما را در آزمونی سخت امتحان خواهد کرد و اگر نمره قبولی بگیریم می توانیم ان شاءالله بازی فینال را در تهران برگزار کنیم، البته می دانم که هواداران حواس شان است که ان شاءالله بتوانیم در 19 آبان میزبانی شایسته ای را در لیگ قهرمانان آسیا انجام دهیم.