مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

برانکو برای دیدار با السد باید به شرایط نرمال برگردیم دیدار با نود ارومیه می توانست بحران ساز شود

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای دیدار با السد 5 روز فرصت داریم تا به شرایط نرمال برسیم.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل نود ارومیه، گفت: بعد از اردوی تیم ملی و تعطیلات دوباره وارد بازی های رسمی می شویم. همانطور که مطلع هستید بازی به بازی جلو می رویم.

وی افزود: مهمترین مسئله در جام حذفی بردن است. به بازیکنان تبریک می گویم مهمترین مسئله بردن بود. نمی توانستیم از این واقعیت که سه شنبه بازی مهمی با السد داریم فرار کنیم. به همین خاطر این قبیل مسابقات مخصوصا در جام حذفی یک مقدار بحران ساز می شود. از الان دیگر خودمان را برای بازی با السد آماده می کنیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که شرایط پرسپولیس قبل از بازی با السد چطور است، خاطرنشان کرد: تیم از لحاظ جسمانی آماده است. بیرانوند، نوراللهی و بشار رسن با ما در این مدت نبودند. طبیعی است که بازی با السد به این شکل نیست که شما آماده نباشید و کسی نخواهد خوب باشد. 5 روز وقت داریم که به شرایط نرمال باز گردیم. انتظار دارم در بازی با السد به شرایط خوب برسیم. مشکل ما در حال حاضر کمال کامیبابی نیا است. وضعیت او فردا مشخص می شود اما با توجه به شناختی که از مصدومیت او داریم فکر می کنم مشکلی برای بازی با السد نداشته باشد.

سرمربی نود ارومیه: افتخار می کنیم یک بر صفر به یکی از بهترین تیم های آسیا باختیم

اخبار,اخبار ورزشی

وحید بیات لو پس از شکست یک بر صفر نود ارومیه مقابل پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: افتخار می کنیم که یک بر صفر مقابل یکی از بهترین تیم های آسیا شکست خوردیم. چند ضربه ایستگاهی و کرنر روی دروازه ما ایجاد شد، اما یک شوت ناگهانی باعث شد بازی را واگذار کنیم. در حملات، چند موقعیت بدست آوردیم و می توانستیم گل بزنیم.

وی افزود: افتخار می کنیم که در این دیدار از 7،8 بازیکن بومی و جوان را استفاده کردیم. کاپیتان ما از سهمیه زیر 23 سال بود و هدف اصلی مان هم همین بود که بتوانیم چند بازیکن گمنام به فوتبال کشورمان معرفی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نود ارومیه در پاسخ به این سؤال که چرا تیمش به لحاظ بدنی کم آورد، گفت: ما هفته سوم تیم را بستیم و بدنسازی انجام ندادیم. 15 دقیقه آخر خیلی فشار آوردیم و با تعویض هایی که صورت گرفت، بازی را برگردانیم و در زمین حریف حاضر شدیم با این وجود، صحبت شما درست است و ما بدنسازی نکرده بودیم و همانطور که گفتم هفته سوم تیم را بستیم.