مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

بولتون حداکثر فشار را بر ایران وارد می کنیم ایران دشمن آمریکا است

[ سیاست خارجی ایران, جدیدترین اخبار, اخرین اخبار, اخبار سیاسی روز, اخبار روز سیاسی, سایت اخبار, اخبار جدید, آخرین اخبار, اخبار روز, سیاست خارجی, اخبار ایران, اخبار سیاسی, اخبار, اخبار سیاست خارجی ایران, سایت اخبار جهان, اخبار جدید اخبار ایران, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار سیاست خارجی,جان بولتون

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه ای مدعی شد: حداکثر فشار را بر ایران وارد می کنیم؛ تهران دشمن واشنگتن است.

به گزارش مهر به نقل از وبگاه «نیوز آرمنیا»، «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با «هاگ هیویت» (Hugh Hewitt) درباره سفر آتی خود به منطقه اوراسیا اعلام کرد: این سفر در ادامه گفتگو میان «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در تابستان سال جاری در هلسینکی (پایتخت فنلاند) پیرامون روابط میان دو کشور و همچنین مواردی است که می توانیم پیشرفت هائی را در آن ها داشته باشیم.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید ادامه داد: ما مشکلات و اختلاف هایی در منطقه قفقاز داریم. کشورهای حوزه قفقاز نقش جغرافیایی مهمی در تعامل با ایران ، روسیه و ترکیه دارند.

«جان بولتون» در ادامه افزود: به نظر من ایران دشمن آمریکا است.... به همین دلیل بود که رئیس جمهوری آمریکا از توافق برجام خارج شد! به همین دلیل تحریم های اقتصادی در حال اعمال مجدد هستند. به همین دلیل ما حداکثر فشار را بر ایران وارد می کنیم و البته شفاف بگویم؛ تأثیر زیادی را نیز در این راه داشته ایم!