مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

فدراسیون با دلار بالای 15 هزار تومان نمی توانیم به رقابت های جهانی کشتی برویم

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , فدراسیون مدیر تیم های ملی کشتی آزاد امید و بزرگسالان ایران: با این شرایط اعزام تیم های امید و بزرگسالان به رقابت های قهرمانی جهان از توان فدراسیون کشتی خارج است.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد امید و بزرگسالان ایران با تاکید بر لزوم حل مشکل ارزی فدراسیون کشتی توسط وزارت ورزش گفت: با دلار بالای 15 هزار تومان نمی توانیم به رقابت های جهانی برویم.

مجید ترکان در گفتگو با ایسنا، درباره برخی شایعات مبنی بر احتمال عدم اعزام تیم های ملی کشتی امید و بزرگسالان ایران به رقابت های قهرمانی جهان در پی افزایش شدید نرخ ارز اظهار کرد: طی 2 ماه گذشته 6 اعزام به رقابت های جهانی داشتیم که هزینه بسیار سنگینی را با توجه به گرانی شدید نرخ ارز بر دوش فدراسیون کشتی گذاشت. واقعا با این شرایط اعزام تیم های امید و بزرگسالان به رقابت های قهرمانی جهان از توان فدراسیون کشتی خارج است و اگر این مشکل حل نشود نمی توانیم به این رقابت ها تیم اعزام کنیم.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد امید و بزرگسالان ایران افزود: امیدوارم وزارت ورزش سریعا دست به کار شود و مشکل ارزی فدراسیون کشتی را حل کند چرا که واقعا کار سخت شده و نمی توان با این شرایط از پس هزینه های سنگین اعزام برآمد.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون کشتی هزینه های سنگینی را برای اعزام های مختلف به رویدادهای جهانی متحمل شده و دیگر توان مالی برای تحمل این هزینه ها را ندارد. با وجودیکه چندین اعزام را نیز بدلیل گرانی ارز لغو کردیم اما با دلار بالای 15 هزار تومان که هر روز هم بالاتر می رود دیگر توان اعزام تیم هایمان را نداریم.