مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

نیکی هیلی روحانی به درون دولت خود بنگرد

[ سیاست خارجی ایران, جدیدترین اخبار, اخرین اخبار, اخبار سیاسی روز, اخبار روز سیاسی, سایت اخبار, اخبار جدید, آخرین اخبار, اخبار روز, سیاست خارجی, اخبار ایران, اخبار سیاسی, اخبار, اخبار سیاست خارجی ایران, سایت اخبار جهان, اخبار جدید اخبار ایران, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار سیاست خارجی,نیکی هیلی

نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در اظهاراتی ضد ایرانی کشورمان را به اقدامات خشونت آمیز متهم کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپوتینک، با این که دولت دونالد ترامپ سابقا اعلام کرده بود که "هر حمله تروریستی" را محکوم می کند، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد مدعی شد که روحانی برای پی بردن به علل این حمله، باید به درون دولت خود بنگرد.

نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، در گفت وگویی با شبکه سی ان ان، رییس جمهور ایران را مسبب تحرکات داخلی کشور دانست و ابراز عقیده کرد: وی باید به پایگاه خود بنگرد تا بفهمد این مسائل از کجا نشات می گیرند. او باید در آینه بنگرد.

صحبت های هیلی پس از حمله 4 فرد مسلح به رژه نظامی در شهر اهواز و شهادت 25 تن، از جمله سربازها و شهروندان، در حالی مطرح شده است که گروهک موسوم به الاحوازیه ساعتی بعد از اقدام تروریستی مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

روحانی نیز جلسه ای با مدیران ارشد رسانه ای آمریکا گفته است: یکی ازمقامات آمریکا حرف عجیبی زد و گفته جنایت تروریست ها در اهواز، نتیجه رفتار دولت ایران است! اگر اینطور است؛ آیا مردم آمریکا هم نباید دولت خود را مسوول حادثه تروریستی یازده سپتامبر بدانند؟!