مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

شهر بنگار وحشتناک ترین مکان در آسیا

[ اخبار روز, رکوردهای گینس, رکورد گینس, عکس جالب, مطالب جالب, اخبار, اخبار جدید, آخرین اخبار, رکوردهای گینس اخبار روز, اخبار گوناگون, دانستنی های جالب, رکورد گینس اخبار, مطالب جالب عکس جالب, جالب انگیز, اخبار جالب, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار

در کشور هند، در شمال ناحیه راجستان مکانی به نام بنگار (Bhangarh ) وجود دارد؛ شهری نفرین شده که از آن با عنوان وحشتناک ترین مکان در آسیا یاد می شود. جایی که امروز از آن تنها خرابه هایی بیش باقی نمانده است.

به گزارش سیناپرس، در حدود سال 1573 در دوران حکومت) Bhagwant Das بهاگوانت داس ) یکی از پادشاهان راجستان هند ، شهری با قلعه های تاریخی ساخته شده و بنگار نام گرفت .بنگار محل سکونت پسر کوچکتر این پادشاه با نام) Madho Singh مادهو سینگ) بود . او که پادشاه جوانی بود در اکثر جنگ ها با پدر و برادرانش شرکت می کرد. او روز های پادشاهی اش را در بنگار می گذراند. در زمان پادشاهی او در بنگار بیشتر از 200 خانواده با جمعیتی بالغ بر 1600 نفر زندگی می کردند. زندگی در کوچه پس کوچه های بنگار ادامه داشت تا این که تا این که پسرش Chhatr Singh (چهتار سینگ ) زمام حکومت بنگار را به دست گرفت اما پادشاهی او خیلی به طول نیانجامید و او در سال 1630 از دنیا رفت .

اخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار


بعد از مرگ او بود که کم کم بنگار متروکه شد تا این که در سال 1738 بنگار کاملا خالی از سکنه و شهری قحطی زده شد .

اخبار,اخبارگوناگون,شهربنگار