مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

دختر ایرانی بالاخره شبیه آنجلینا جولی شد عکس

[ اخبار روز, رکوردهای گینس, رکورد گینس, عکس جالب, مطالب جالب, اخبار, اخبار جدید, آخرین اخبار, رکوردهای گینس اخبار روز, اخبار گوناگون, دانستنی های جالب, رکورد گینس اخبار, مطالب جالب عکس جالب, جالب انگیز, اخبار جالب, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , آنجلینا جولیا ایرانی دختر ایرانی با پخش تصاویرش در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد.

به گزارش ایلنا، عکسی به تازگی در خبرگزاری های خارجی پخش شده که حاکی از این است که دختر ایرانی خود را شبیه زامبی درست کرده و در سراسر جهان او را آنجلینا جولی ایرانی خطاب می کنند.

سحر تبر 20 ساله با انتشار عکسی از قبل از عمل های خود که بینی و لبان کوچک طبیعی ، موهای بلند و چشمان قهوه ای و فکی مناسب داشت و بعد با انتشار عکسی از وضعیت کنونی خود که اغلب چشمانی آبی یا سفید ، موهایی بلند با رنگ های غیرطبیعی و بینی و لب فوق العاده بد فرم دارد ، خود را سوژه رسانه ها کرده است.

وی ابتدا از این که خبرگزاری ها اعلام کردند تقریبا 50 عمل زیبایی انجام داده است عصبانی شد و انکار کرد اما بعد از مدتی که متوجه شد مقاومتی در برابر این قضیه ندارد اعلام کرد که عمل های زیادی انجام داده و این که کسی بتواند خود را زشت و تابلو درست کند یک هنر است.

وی در ادامه گفت: من هیچ وقت نمیخواستم که آنجلینا جولی باشم و یا خودم را شبیه به شخصیت کارتونی عروس مردگان نشان بدهم اما این که من می توانم خودم را به صورت خنده دار و بامزه ای نقاشی کنم هنر است.

کاربران اینستاگرام معتقدند که او از برنامه های فتوشاپی اینستاگرام استفاده می کند که سحر هم این قضیه را تایید کرد.

 اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , آنجلینا جولیا ایرانی  اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , آنجلینا جولیا ایرانی  اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , آنجلینا جولیا ایرانی  اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون , آنجلینا جولیا ایرانی

رکنا