نامه انجمن قطعه سازان فرانسه درباره ادامه همکاری با ایران

مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

نامه انجمن قطعه سازان فرانسه درباره ادامه همکاری با ایران

[ بازار خرید و فروش خودرو, اخبار بازار خودرو, بازار خودرو, واردات اتومبیل, بازار خودروهای وارداتی, قیمت جدید خودرو شورای رقابت, بازار ماشین, صادرات خودرو, بازار خودروهای داخلی, قیمت گذاری خودرو, صنعت خودرو, واردات خودرو, آخرین اخبار خودرو, جدیدترین اخبار بازار خودرو, شرکت خودروسازی, پیش بینی قیمت خودرو, آخرین قیمت خودرو, تحلیل بازار خودرو, بازار خودرو ایران, تولید خودرو, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: انجمن قطعه سازان فرانسه در نامه ای رسمی به ما اعلام کرده است که به همکاری با ایران ادامه خواهد داد.

محمدرضا نجفی منش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: قرار بود اخیرا یک هیات از انجمن قطعه سازان فرانسه برای بررسی همکاری های دو جانبه به ایران سفر کند.

وی با بیان اینکه با این حال این سفر به تعویق افتاد، خاطرنشان کرد: این انجمن اعلام کرد که این سفر به تعویق افتاده است اما در ترجمه خبر، موضوع به درستی منتقل نشد و اشتباها اعلام شد که این سفر لغو شده است.

رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی ادامه داد: در همین رابطه این انجمن در نامه ای رسمی به ما اعلام کرد که سفر نمایندگان انجمن قطعه سازان فرانسه به ایران لغو نشده بلکه به تعویق افتاده است.

وی تصریح کرد: انجمن قطعه سازان فرانسه در نامه خود به ما با اشاره به سابقه همکاری حدودا دو دهه ای قطعه سازان فرانسوی و ایرانی تاکید کرده که این انجمن به همکاری خود با ایران ادامه خواهد داد.

به گزارش ایسنا، پیش از این برخی رسانه های خارجی اعلام کرده بودند که به دنبال خروج آمریکا از برجام، سفر نمایندگان انجمن قطعه سازان فرانسه به ایران لغو شده است.