رضایت برانکو از خریدهای جدید پرسپولیس

مجله اینترنتی روزانه

/

ورزش و تندرستی

/

رضایت برانکو از خریدهای جدید پرسپولیس

[ خبر ورزش, ورزش 3, برنامه نود, نتایج فوتبال, تیتر روزنامه های ورزشی, اخبار استقلال, اخبار پرسپولیس, فوتبال, المپیک 2012, المپیک لندن, المپیک, اخبار ورزشی, اخبار, اخبار ورزشی امروز, خبر ورزش،لیگ برتر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , برانکو سرمربی پرسپولیس از خریدهای این تیم با وجود محرومیت از حضور در نقل و انتقالات تابستانی ابراز رضایت کرد.

به گزارش مهر، باشگاه پرسپولیس با وجود محرومیت از سوی فیفا برای حضور در پنجره نقل و انتقالات تابستانی توانست با مهدی شیری و مهدی شریفی به توافق برسد. با این حال هر دو بازیکن جدید پرسپولیس نمی توانند برای سرخپوشان در نیم فصل اول به میدان بروند.

همچنین حمیدرضا گرشاسبی پس از جدایی قطعی فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و صادق محرمی از این تیم مذاکره با سروش رفیعی را جدی تر از همیشه دنبال می کند که به توافقات خوبی هم رسیده اند. از قرار معلوم برانکو ایوانکوویچ با شرط این بازیکن برای حضورش در تیمی دیگر به مدت نیم فصل موافقت کرده است تا پس از آن بتواند به پرسپولیس بازگردد.

اخباری که هر روز توسط مسئولان باشگاه در اختیار برانکو ایوانکوویچ که برای استراحت به زادگاهش کرواسی بازگشته است قرار می گیرد. سرمربی پرپسولیس در آخرین مکالمه ای که با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشته است رضایت خود را نسبت به فعالیت های باشگاه در شرایط کنونی در بازار نقل و انتقالات اعلام کرده است.

ایوانکوویچ همچنین از گرشاسبی خواسته است تا تکلیف قرارداد وحید امیری و محمد انصاری نیز مشخص شود.