گنج یاب آمریکایی به دنبال جسد اسامه بن لادن

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

گنج  یاب آمریكایی به دنبال جسد اسامه بن لادن
یک گنج یاب آمریکایی قصد دارد با هدف اثبات دروغ بودن مدعیات اوباما در خصوص مرگ بن لادن، دریای عمان را به جستجوی جسد وی مورد کنکاش قرار دهد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل : یک ماجراجوی گنج یاب آمریکایی تصمیم دارد تا با جستجو در دریای عمان، جسد اسامه بن لادن را پیدا کند.

این ماجراجو که "بیل وارن" نام دارد و اهل کالیفرنیا است قصد دارد تا با غواصی، جسد رئیس سابق گروه تروریستی القاعده را بیابد. مقامات آمریکایی مدعی شده اند که جسد بن لادن را در میانه دریای عمان به آب انداخته اند.

بنابراین گزارش، این شخص می خواهد به این وسیله ثابت کند که اوباما دلایل کافی برای اثبات مرگ بن لادن ارائه نکرده است. وی قصد دارد از تمام تجهیزات ممکن برای این کار از جمله قایق ها و تجهیزات پیشرفته غواصی استفاده کند. وارن انگیزه خود را چنین ابراز داشته است: "این کار را می کنم چون یک آمریکایی وطن پرست هستم و احساس می کنم که اوباما راست نمی گوید."

مقامات آمریکایی مدعی شده اند که اسامه بن لادن را در روستای "ابت آباد" پاکستان کشته و جسد وی را با رعایت قوانین شرعی در دریا رها کرده اند. بسیاری از تحلیلگران این کار را تنها یک مانور تبلیغاتی می دانند.