بن زما متهم به اغفال دختر 14 ساله شد

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

بن زما متهم به اغفال دختر 14 ساله شد !!
یک روزنامه انگلیسی از جنجال تازه مهاجم فرانسوی رئال مادرید 12 ماه پس از رسوایی اخلاقی اش خبر داد.

روزنامه سان : کریم بن زما روز گذشته با حکم احضاریه پلیس مادرید مواجه شد. وی متهم است با ارسال عکس های کاملاً برهنه برای یک دختر بچه 14 ساله، وی را اغفال کرده است.

مطابق این گزارش پلیس مدعی است بازیکن 24 ساله فرانسوی از طریق تلفن همراهی که رئال مادرید در اختیارش گذاشته، اقدام به این کار کرده است.

در این باره خانواده شاکی با مراجعه به پلیس عنوان کردند که دخترشان ابتدا از طریق یک سایت اجتماعی با شخصی به نام کریم بن زما، اقدام به چت کرده است و پس از این آشنایی، دخترشان دو پیام و عکس برهنه از بازیکن فرانسوی دریافت کرده است.

از طرفی این اتفاق در حالی روی داده که بن زما در تعطیلات در منطقه لارونیون بسر برده است.

براساس این گزارش اکنون از یک سو مهاجم بلندقامت رئالی ها چنین اتهامی را رد کرده و آن را بی پایه و اساس دانسته است. در حالی که نیروی امنیتی سرگرم تحقیقات گسترده فنی از وسایلی همچون تلفن همراه بازیکن مادریدی ها است.

یک مقام پلیس در این باره گفته همکاران بخش فنی او قادرند با استفاده از روش های پیشرفته تشخیص دهند که آیا تصاویر مذکور از طریق دوربین تلفن همراه متعلق به بن زما گرفته شده است یا که این گونه نیست.

با توجه به این ماجرای جنجالی به نظر می رسد ستاره پرهیاهو رئالی ها، پس از یک سال باردیگر حاشیه ساز شده است.

وی سال گذشته قبل از مسابقات جام جهانی 2010 توسط پلیس کشورش به همراه فرانک ریبری، بازیکن بایرن مونیخ دستگیر شد. در آن هنگام او متهم شد با یک زن فاسد 17 ساله ارتباط نامشروع داشته است. موضوعی که بازتاب منفی گسترده ای در جهان داشت.