زندگی کردن یک دختر با مارهای کبری عکس

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

زندگی کردن یک دختر با مارهای كبری+عکس
«کاجول خان» که هشت سال دارد و در روستای «گاتامپور» در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می کند با وجود اینکه سه بار توسط مارهای کبری گزیده شده است، اما هنوز با این خزندگان خطرناک زندگی می کند، به طوری که این حیوانات جای دوستان را برایش پر کرده اند. رسانه های رسمی هند اعلام کردند که یک دختربچه هشت ساله با مارهای کبری زندگی می کند.

به گزارش ایسنا، «کاجول خان» که هشت سال دارد و در روستای «گاتامپور» در ایالت «اوتار پرادش» هند زندگی می کند با وجود اینکه سه بار توسط مارهای کبری گزیده شده است، اما هنوز با این خزندگان خطرناک زندگی می کند، به طوری که این حیوانات جای دوستان را برایش پر کرده اند.

پدر 55 ساله این کودک در این باره به روزنامه دیلی میل، یادآور شد: من به مدت 45 سال است که در کار گرفتن مارها از خانه و محل کار مردم روستا هستم. به پسرم که هم اکنون 28 سال دارد آموزش مارگیری داده ام، اما دختر کوچکم در این مورد باهوش تر است.

به گزارش ایسنا، این دختربچه نیز افزود: علاقه ای به حضور در مدرسه ندارم. بهترین کار را بازی و معاشرت با مارهای کبری می دانم. این خزندگان سه بار از ناحیه شکم، گونه ها و بازو مرا مورد گزش قرار داده اند، اما پدرم با ترکیب خمیر، فلفل سیاه و کره مراحل درمان را انجام داد. البته هر سه بار من مقصر بودم؛ چرا که آنها را اذیت کردم. من دوستی ندارم. همه از من وحشت دارند.