اخاذی با عنوان بازرس وزارت بهداشت

مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

اخاذی با عنوان بازرس وزارت بهداشت

[ خبر حوادث, حوادث روز, تجاوز, حوادث, روزنامه حوادث, تجاوز جنسی, حوادث واقعی, حوادث وحشتناک, حوادث خبر حوادث, تجاوز جنسی روزنامه حوادث, اخبارحوادث, اخبار حوادث, حوادث امروز, حوادث ایران, تجاوز حوادث روز, تجاوز به دختر, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

  اخبار حوادث,خبرهای  حوادث ,حوادث روز رئیس کلانتری 101 تجریش از دستگیری فردی که خود را به عنوان بازرس ویژه وزارت بهداشت معرفی کرده و اقدام به اخاذی از صنوف کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عباسعلی ابراهیمی دراین باره گفت: چندی پیش تعدادی از شهروندان به کلانتری 101 تجریش مراجعه و اعلام کردند که فردی پس از مراجعه به مغازه آنها خود را بازرس ویژه وزارت بهداشت معرفی کرده و پس از دریافت مبالغی وجه نقد، از محل متواری شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات ماموران پلیس برای دستگیری این فرد آغاز شد، گفت: مأموران در پایش های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در محدوده خیابان نیاوران شناسایی کرده و با اخذ مجوز از مقام قضایی برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

رئیس کلانتری 101 تجریش با بیان اینکه مأموران کلانتری 101 تجریش مدتی تردد مأمور قلابی را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: سرانجام متهم در حالی که با اعلام همان عنوان جعلی در مغازه ای مشغول بازرسی بود دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

ابراهیمی با بیان اینکه متهم در کلانتری تحت بازجویی قرارگرفت، گفت: همچنین در بازرسی صورت گرفته از متهم تعدادی مدارک جعلی نیز از وی کشف و ضبط شد.

رییس کلانتری 101 تجریش با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم گفت: این فرد پس از اعتراف به بزه انتسابی و نیز دعوت از مالباختگان به کلانتری و شناسایی متهم، با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.