تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی سعودی

مجله اینترنتی روزانه

/

اخبار

/

تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی سعودی

[ خبرهای روز سیاست, اخبار سیاسی, وزارت خارجه, اخبار امروز, آخرین اخبار, اخبار جدید, اخبار اقتصادی بین الملل, سیاست روز, سیاست خارجی ایران, اخبار روز جهان, سیاست خارجی, اخبار بین الملل, اخبار, سیاست روزاخبار بین الملل, اخبار سیاسی بین المللی, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

به گزارش سرپوش، برخی منابع شنبه شب اخباری از تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی عربستان سعودی مخابره کردند.

تیراندازی در اطراف کاخ پادشاهی سعودی

شبکه خبر از تیراندازی «شدید» در نزدیکی کاخ پادشاهی عربستان خبر داده است.این شبکه تلویزیونی اعلام کرده: گفته می شود پادشاه سعودی با یک کامیون از کاخ فراری داده شده است.به نوشته این شبکه برخی از احتمال کودتا در این کشور خبر می دهند.

دو محافظ کاخ پادشاه عربستان سعودی کشته شدند

به گزارش اسپوتنیک، دو محافظ کاخ پادشاه عربستان سعودی در زمان تیراندازی به پست نگهبانی کشته شدند. مجرم نیز کشته شد.سخنگوی وزارت کشور عربستان سعودی گفت:« پست نگهبانی کاخ پادشاه عربستان سعودی در کنار دروازه غربی کاخ السلام در شهر جده از توی خودرو تیرباران شد. مأموران سرویس امنیت فورا آتش گشودند که در نتیجه مجرم در محل کشته شد».این حادثه روز شنبه رخ داد. مجرم شهروند عربستان 28 ساله بود. در خودروی او تفنگ کالاشنیکوف و سه نارنجک پیدا شد.

همچنین برخی گزارش ها در فضای مجازی حاکی از ان است که تیراندازی ها در نزدیکی کاخ پادشاه سعودی مربوط به یک پهپاد است که به کاخ نزدیک شده بود و مورد هدف قرار گرفته است.