تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی عکس

مجله اینترنتی روزانه

/

مطالب عاشقانه

/

تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی عکس

[ هیچگونه, بیننده, ۲۰۰۰, بیش, کنون, منتشر, ویدئوی, قرار, اذیت, آزار, سوء, ۱۳, سن, پدرش, بازجویی, مکرر  طی, تجاوزهای, بخاطر, قتل, عکس, سالگی, جوانش, پدری, جنسی, تجاوز, آرایشی, زندگی, خانه, دختر, قتل پدری توسط این دختر بخاطر تجاوزهای مکرر  طی بازجویی از این دختر او تاکید میکند که پدرش از سن ۴ سالگی تا ۱۳ سالگی از او سوء استفاده جنسی کرده, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی! (عکس)
قتل پدری توسط این دختر بخاطر تجاوزهای مکرر!     طی بازجویی از این دختر او تاکید میکند که پدرش از سن 4 سالگی تا 13 سالگی از او سوء استفاده جنسی کرده است و او را مورد آزار و اذیت خود قرار می داده است. او در ویدئوی منتشر شده اش که تا کنون بیش از 2000 بیننده داشته است بدون هیچگونه آرایشی ظاهر شده و چهره ای دردمند و خسته دارد.  

تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی! (عکس)

 

  او با چشمانی اشکبار میگوید: میخواهم در مورد مردی صحبت کنم که درحق من ظلم کرده است، دوشیزگی ام را از من گرفته و معصومیت مرا خدشه دار کرده است. او حالا باید این ویدئو را تماشا کند.او میگوید پدرش نه تنها به او تجاوز کرده است بلکه بارها او را به مرگ تهدید کرده و حتی مادرش را کشته است.   او توضیح میدهد با اینکه سن کمی داشته بخوبی به یاد دارد که مادرش را غرق در خون دیده است و پدرش در آن لحظات به دنبال او بوده تا وی را نیز به سرنوشت مادرش دچار کند.او ادعا میکند که هنوز هم شبها این تصاویر را در کابوسهای شبانه اش میبیند.    

تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی! (عکس)

 

تجاوز پدری به دختر جوانش از 4 سالگی! (عکس)

 

  وی از سن 13 سالگی از خانه گریخته است  و با تحمل مشکلات بسیار توانسته موفقیتهایی در زندگی شخصی اش داشته باشد.او ادامه میدهد که عاشق هنر پیشگی است چرا که از این طریق میتوان از حقایق زندگی گریخت و شخص دیگری بود.