شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش عکس

مجله اینترنتی روزانه

/

سینما و فرهنگ

/

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش عکس

[ ساختمان, کارگر, پدرش, متولد, بولونی, شهر, حومه, 1983, آوریل, عکس, همسرش, ریبری, قدردانی, شیوه, آلمان, مکه, اسلام, زندگی, شدند, حادثه, دین, خوراکی, بازی, صورت, اتفاق, زن, دختر, ازدواج, خانواده, جالب, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

ریبری در 7 آوریل 1983 در حومه شهر ((بولونی)) متولد شد. پدرش کارگر ساختمان بود. و ریبری در اوقات فراغت به پدرش کمک می کرد. دو ساله بود که اتوموبیل خانواده اش با کامیونی تصادف کرد.در این حادثه صورت ریبری کوچک به شدت آسیب دید و بیشتر از 100بخیه خورد!!!

 

تلاش های پزشکان برگرداند جای زخم ناشی از این تصادف همیشه یاد آور آن اتفاق ناخوشایند  در زندگی ریبری است.

 

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

 

تصاویرریبری در سال 2002 که با وهیبه، همسر الجزایری الاصل خود آشنا شد و به آیین اسلام گرویید، سپس او نام بلال را برای خود برگزید.

او دو دختر به نامهای هیزیا و شاهین و پسری به نام سیف الاسلام دارد. زن او اصلیت الجزایری دارد. او پس از گرویدن به اسلام نام بلال یوسف محمد را اختیار کرده است.

 
ریبری، همسرش وهیبه و فرزندش

 

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

 

تصاویرریبری در مصاحبه ای گفت ازدواج با همسرم وهیبه باعث شد دینم را تغییر دهم و مسلمان شوم. همسرم هم خیلی به من کمک کرد و همیشه در کنارم بود و واقعا خوشحال هستم که مسلمانم. دین اسلام در سخت ترین شرایط زندگی ام به من آرامش داد، طوری که درونم را توانستم به خوبی کنترل کنم. من قبل از هر مسابقه نماز می خوانم.

 
او همچنین به اطلاع تیمش رساند که در ماه رمضان روزه می گیرد و با اجازه از مقامات تیم بایرن مونیخ در سفر کوتاه این تیم به عربستان به همراه حمید التین توانستند اعمال حج را بجای بیاورند، به این صورت که با هماهنگی قبلی و بین 2 نیمه بازی دوستانه با الوحده در جده، از تیم خود جدا شدند و از مسجدی در فاصله 70 کیلومتری شهر مکه، محرم شده و اعمال حج عمره را انجام دادند.

او پس از گرویدن به اسلام در سال 2002 نامش را به بلال تغییر داد.

یکی از ویژگی های ریبری این است که قبل از ورود به بازی با حالتی جالب سوره حمد را خوانده و با کشیدن دست ها بر صورت وارد میدان می شود.

 

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

 

تصاویرریبری تصریح می کند: من در زندگی ام، دوره های متفاوتی را گذراندم و مصمم به جستجوی صلح و صفا دز زندگی بودم که بالاخره به اسلام رسیدم، اسلام به من در میدان و بیرون از میدان نیروی فوق العاده ای می دهد.»

 

ریبری قبل از هر مسابقه سوره ی حمد را می خواند و پس از کشیدن دست یه صورت وارد میدان می شود.او معتقد است که((اسلام در میدان و بیرون از میدان به من نیروی فوق العاده می دهد.))

 

فرانک ریبری و همسرش وحیبا ریبری

 

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

 

تصاویردر گزارش هایی که شبکه های آلمانی در ماه رمضان از بازیکنان مسلمان بوندسلیگا تهیه می کنند نام ریبری درزمره بازیکنانی است که همیشه با زبان روزه وارد میدان می شوند و تا اذان مغرب از خوردن و آشامیدن خودداری می کنند.

 

شیوه قدردانی جالب ریبری از همسرش (عکس)

 

تصاویرفرانک ریبری در گفت و گو با شبکه تلویزیونی ز.د.اف آلمان اظهار داشت: گرفتن روزه از جهات مختلف برای انسان سودمند است و این قاعده حتی شامل ورزشکاران حرفه ای نیز می شود.
 

وی تاکید کرد: این عبادت فقط شامل عدم استفاده از مواد خوراکی نمی شود؛ بلکه انسان سعی دارد تا زبان و نگاه خود را مصون دارد تا پالایشی در وجودش ایجاد شد