مجله اینترنتی روزانه

/

دنیای ماشین ها

/

خودروی سوئدی با فضای داخلی متغیر

[ ماشین هیبریدی, ماشین های برقی, اطلاعات فنی اتومبیل, هاچ بک, مقایسه خودروهای داخلی, خودرو کروک, نمایشگاه خودرو, سدان, شرکت های خودروسازی, خودرو شاسی بلند, اطلاعات خودرو, بررسی خودرو, مشخصات فنی خودروهای ایرانی, جدیدترین ماشین ها, مقایسه کیفیت خودروهای داخلی, کوپه, اطلاعات فنی ماشین, مقایسه خودروها, مشخصات فنی خودروها, مقایسه خودروهای خارجی, مقایسه فنی خودروها, کیفیت خودروهای داخلی, اطلاعات فنی خودرو, مقایسه خودرو, ]

>>> تنوعی شگفت انگیز از ساعت های دیواری فانتزی و مدرن "" بیش از 150 طرح ""
خودت خونت رو دیزاین کن >> ورود به دنیای ساعت ها

  اخبااقتصادی ,خبرهای  اقتصادی  ,خودروی سوئدی

یک شرکت سوئدی طرح اولیه از یک خودروی اشتراکی خودران را به نمایش گذاشته که با توجه به نیازهای کاربران فضای داخلی آن به محیطی خصوصی یا مناسب برای جلسه کاری یا فضای اجتماعی تبدیل می شود.

به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، شرکت National Electric Vehicle Sweden در نمایشگاه CES آسیا طراحی خود از وسیله حمل و نقل خودکار را به نمایش گذاشته است.

در این طرح خودروی خودران نه تنها فرد را به طور خودکار از مبدا به مقصد می رساند، بلکه می تواند با توجه به نیازها و تمایل فرد فضای داخلی خود را تغییر دهد. طرح اولیه NEVS InMotion به این مهم می پردازد که چطور می توان مدت زمانی که فرد در خودرو می گذراند را به بازه زمانی ثمربخش تبدیل کرد.

این طرح اولیه در حقیقت یک خودروی اشتراکی است. خودروی مذکور کاربر را سوار می کند. این خودرو یک در دارد که به طور پروانه ای باز می شود، به این ترتیب مسافران راحت می توانند وارد خودرو شوند.

ظاهر بیرونی آن چندان تفاوتی با بقیه خودروها ندارد، اما طراحی داخلی نکته متمایز این اتومبیل به حساب می آید. فضای داخلی آن را می توان برحسب نیاز و تمایل به محیطی خصوصی یا مناسب برای جلسه های کاری یا فضای اجتماعی تبدیل کرد.

خودرو هنگام ورود کاربران به آنها خوشامدگویی می کند.

در وضعیت خصوصی صندلی ها به سمت دیواره خودرو برمی گردند تا فرد بتواند با هدفون، صفحه نمایش لمسی خود را سرگرم کند.

در وضعیت اجتماعی، صندلی های خودرو طوری تنظیم می شوند که مسافران بتوانند روبروی هم باشند.

  اخبااقتصادی ,خبرهای  اقتصادی  ,خودروی سوئدی

در وضعیت جلسه نیز تمام صندلی ها طوری قرار می گیرند که رو به یک صفحه نمایش شفاف روی در باشند. می توان برای انجام تماس های ویدئو کنفرانس و نمایش طرح و ایده استفاده کرد.

مسافران می توانند نور، صندلی ها و تهویه داخلی را با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل تنظیم کنند.